Kripto Para

Flaş gelişme! Shiba Inu – Bugatti ortaklığı onaylandı!

  Popüler memecoin Shiba Inu’da (SHIB) yüzler gülüyor. Bir süredir spekülasyon olarak devam eden Bugatti ortaklığı sonunda resmiyete kavuştu! Bu ortaklık ise SHIB fiyatına hemen etki etti.

  Popüler mem parası Shiba Inu (SHIB) bir süredir attığı yenilikçi adımlar ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde SHIB Coin’in resmi Twitter hesabında lüks otomobil üreticisi Bugatti bir gönderi ile etiketlenmişti. Çeşitli spekülasyonlara yol açan Bugatti ortaklığı ile ilgili sonunda beklenen açıklama yapıldı!

  Shiba Inu – Bugatti Ortaklığı Açıklandı

  Shiba Inu spekülasyona yol açan gönderisini sonunda açıklığa kavuşturdu. Yapılan açıklama ile lüks otomobil üreticisi Bugatti Group ile ortaklık kurulduğu SHIB tarafından onaylandı. Ortaklıkla ilgili detaylara da yer verilen açıklamada, Bugatti Group’un Shiba Inu için özel etkinliklere ev sahipliği yapacağı söylenirken, bu ev sahipliğinin yaklaşan NFT koleksiyonu için olduğu bilgisi paylaşıldı.

  Etkinlikler ise bununla sınırlı kalmıyor! Açıklamaya göre etkinlikler arasında Twitter alanı ve Shiboshi darphanesi için bir darphane partisi gibi renkli girişimler yer alacak. Böylece Shiba Inu iyi bir tanıtım fırsatı yakalamanın yanında güçlü bir partner ile ortaklık kurarak topluluğuna güvenilirliğini bir kez daha göstermiş oluyor.

  İndirim, Çekiliş ve Daha Pek Çoğu Bu Anlaşmada!

  Bugatti ortaklığına ilişkin paylaşılan detaylara göre Shiba Inu NFT genesis koleksiyonunun ilk destekçileri ve sahipleri, fiziksel varlıklarla bir araya gelebilecekler. Bu birliktelikte NFT basılabilecek. Fiziksel öğeler ise Bugatti cüzdanlarından çapraz çantalara varana dek geniş bir yelpazeyi içerecek.

  Ayrıca darp eden kullanıcılar, Shiboshi tasarımları ile özdeşleştirilmiş bir Bugatti el arabası almayı seçebilecek. Bunu seçen 15 topluluk üyesi eşyalarını bastıktan bir hafta sonra taleplerini iletebilecekler. Ayrıca Shiba Inu ve Bugatti işbirliğinde tasarlanan tüm seyahat aksesuarlarında yüzde 55 indirim fırsatı topluluk üyelerini bekliyor olacak.

  SHIB Fiyatına Ortaklık Yaradı

  Twitter üzerinden duyurulan Bugatti ortaklığı SHIB Token fiyatına olumlu yansıdı. Shiba Inu ticaret hacminde toparlanma dikkate çekerken, Etheruem balinalarının da SHIB ilgilerinin arttığı rakamlara yansıdı. Haberin yazıldığı dakikalarda ortaklığın etkisi ile SHIB yüzde 5,19 artışa geçerek fiyatını 0,00000934 dolara taşıdı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle