Mayıs ayı Cardano’nun olacak - Charles Hoskinson

  Bir podcast yayında gelecek planlarını anlatan Input Output Hong Kong (IOHK) ve Cardano’nun (ADA) CEO’su Charles Hoskinson, Mayıs ayının Cardano ayı olacağını iddia etti. Hoskinson ayrıca güncellemeler, etkinleştirmeler, uygulamalar ve yükseltmeler hakkında bilgi vererek yol haritalarını açıkladı.

  IOHK ve Cardano’nun (ADA) CEO’su Charles Hoskinson, bir podcast yayından gelecek planlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Hoskinson, gelecek için yol haritalarını açıklarken Mayıs ayının Cardano’nun ayı olacağını iddia etti. Ayrıca ünlü CEO, bazı hedeflerine çoktan ulaşmış olmalarına rağmen, ilerleme kaydetmeye devam edeceklerini vurguladı. Charles Hoskinson’un açıklamaları, ADA yatırımcıları başta olmak üzere kripto para topluluklarında heyecan yarattı.

  CEO Mithril ve Hydra İçin “Yüksek Öncelikli” Dedi

  Ünlü CEO güncellemeler, etkinleştirmeler, uygulamalar ve yükseltmeler hakkında bilgi vererek yol haritalarını açıkladı. Hoskinson açıklamalarında “Mayıs ayı bizim için çok büyük bir ay. Çok sayıda test gerçekleştirdik. Mayıs bizim ayımız olacak.” sözlerine yer verdi. Ayrıca ünlü CEO 1.500’den fazla yazılımcının, Plutus’un öncüleri tarafından eğitim aldığını dile getirdi. Hoskinson konuya ilişkin olarak şu ifadelere yer verdi:

  “Plutus entegrasyonu node ile çok uyumlu devam ediyor. Ekiplerimiz bu işe çok emek veriyor. Planlarımıza uygun şekilde hareket ediyoruz ve her şey harika ilerliyor.”

  Mayıs içinde ADA’nın hafif istemci protokolü olan Mithril ve yeni Hydra prototipi ile ilgili olarak tanıtım sunumu yapması bekleniyor. Hoskinson da bu sunumlar için yayında “yüksek öncelikli” ifadesini kullandı.

  Hoskinson’un Heyecan Uyandıran Gelecek Planları

  Öte yandan Hoskinson, Omega ekibinin prototipini geliştirmek için 1,5 milyon dolarlık bütçe artırdıklarını ifade etti. ADA’nın belirlediği yol haritasına göre Omega versiyonunun hedefi, saniyede bin transfer oranına ulaşmak olacak. Bu yenilik ile birlikte ağda ölçeklenebilir bir ekosistem oluşturulacak ve ağ saldırılardan korunacak. Konuyla ilgili olarak heyecanlı olduğunu belirten Hoskinson “Şu an PoS dünyasında lider konumdayız. Tüm PoS protokolleri içinde en gelişmiş olanı biziz.” ifadelerine yer verdi.

  Ünlü CEO son olarak açıklamalarında, ADA’nın araştırma çalışmalarının genişletileceğini aktardı. Charles Hoskinson, yakın bir tarihte özel laboratuvar oluşturmak için 9 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını ifade etti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle