Max Keiser BTC fiyatındaki beklentisini açıkladı

  Bitcoin boğaları arasında bilinen Max Keiser, dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Yakından takip edilen BTC destekçisi, Bitcoin fiyatında yüzde 4000 üzerinde seviyelerin görülebileceğini tahmin ediyor…

  Uzun süreli Bitcoin (BTC) boğalarından Max Keiser, son açıklamasında Bitcoin’in yüzde 4000 oranında artabileceğini söyledi. ABD Merkez Bankası FED’in daha fazla para basma politikasına dikkat çeken ünlü Bitcoin boğası, dolar hiperenflasyonunun geleceğini tahmin ediyor.

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı Bitcoin destekçisi Max Keiser, fiat para birimleri için hiperenflasyon riskinin kapıda olduğunu vurguladı. Bu sorunun kripto para birimlerine çok fayda sağlayacağını söyleyen Max Keiser, Bitcoin için büyük bir fiyat tahmininde bulundu. Uzun süredir Bitcoin destekçisi olarak bilinen ünlü isim Max Keiser, dikkat çeken tahmininde Bitcoin’in yüzde 4 bin oranında artacağını söyledi. 

  “Bitcoin Fiyatı Yüzde 4 Bin Artabilir”

  Federal Rezerv’in trilyonlarca yeni fiat basmasını sağlayacak süregelen teşvik edici tekliflerine dikkat çeken Max Keiser, Bitcoin fiyatındaki tahmini için şu ifadeleri kullandı: “Bitcoin’in hızla yükselmesinin nedeni Amerika’da hiper enflasyon olmasıdır. Ve ABD doları Bitcoin’e karşı hiper enflasyonist bir çöküş içinde. Ve bu politika yapıcılar tarafından açıkladığımız gibi çözüm, her zaman daha fazla para basmak olacaktır.”

  FED’in daha fazla para basma politikasına devam edeceğini vurgulayan Bitcoin boğası, parasal çözümlerde Bitcoin fiyatının daha yüksek seviyelere ulaşacağını belirtti. Keiser, son dönemde sık sık tartışılan Elon Musk paylaşımları hakkında da şunları aktardı: “Bu, Elon Musk’ın Fed’e yaptığı spekülatif bir saldırı, değil mi? O zaten SEC ile savaşa girmişti. Şimdi Federal Rezerv ile savaşa girdi ve şunları söylüyor: Kendi hisselerimi geri almayacağım; Ucuz paranı alacağım.”

  Kurumsal Devler Bitcoin Yatırımını Arttıracak 

  Keiser, S&P 500’deki diğer CEO’ların fiat para birimine karşı bir koruma olarak Bitcoin’e yatırım yaparak Elon’un liderliğini izleyeceğini tahmin etti. Ünlü Bitcoin boğasına göre diğer kurumsal devler Bitcoin satın alma politikasını izleyecek. Max Keiser, üm bu gelişmelerin Bitcoin fiyatında yüzde 4000 seviyelerinde yükseliş getirmesini bekliyor

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle