Kriptopara

LTC Geleceği Ve Yorumları

  Kripto para piyasalarında neredeyse BTC kadar geçmişi olan Litecoin aslında BTC’ye alternatif olarak çıkarılan bir kripto para birimi. Litecoin geleceği analistler tarafından oldukça parlak görülen altcoinler arasında yer alıyor. 2021 yılında yatırma değer görülen LTC’nin fiyat tahminlerini ve analistlerin onun için yaptıkları yorumları bu yazımızda sunacağız. 

  İşte Analistlerin Litecoin Yorum ve Tahminleri

  The Signalyst Litecoin Yorumu

  The Signalyst, LTC’nin 2021 yılında 190 dolar ile 350 dolar bandında hareket edeceğini belirtiyor. Litecoin için The Signalyst tarafından paylaşılan analizde ve yorumlarda onun geleceğine ilişkin pozitif detaylar ön planda yer alıyor. Analizler sonunda Litecoin’in 2021 sene sonunda 350 dolarlık fiyat değerine ulaşacağı yorumlandı.

  Michael Van de Poppe LTC Yorumu

  Michael Van de Poppe Litecoin’in şuanda olması gereken fiyat değerinin çok altında bulunduğunu ifade etti. Asıl değer kazanımının ve kripto para dünyasını şok edecek koşulların, 2021 sonunda yaşanacağını belirtti.

  Ünlü analist, Litecoin’in 2021 senesinin ikinci yarısında 700 dolarlık fiyat rakamına ulaşacağını açıkladı. Onun geleceğinin oldukça parlak olduğunu ve 2022 başında ise BTC ile rekabete giren fiyatıyla gündeme geleceğini ifade ediyor. 13 Mart 2021 tarihinde gündeme gelen 223,88 dolarlık fiyatın ise avantajlı alım için bir fırsat olduğunu açıkladı.

  Peter Prandt Litecoin Yorumu

  Peter Prandt, Litecoin’in 10 Mart tarihinde ters omuz, baş, omuz modelini grafiklere yansıttığını, buna göre kısa vadede ralliye gireceğini belirtti. Ünlü analist 2021 yılında en çok değer kazanımı yapacak kripto para birimi LTC olarak gördü.

  LTC, Geleceğinin oldukça parlak olduğunu vurgulayan Peter Prandt, dijital gümüşün en kısa vadede 247 dolar rakamını aşmasını bekliyor. Ünlü kripto para dünyası ismi Litecoin’in 2022 yılı ardından ise 700 dolarlık fiyat seviyesinde şekilleneceğini tahmin ediyor.

  Gartley Pattern Litecoin Yorumu

  Gartley Pattern Litecoin’i 2021 yılı içinde almaya değer kripto paralar arasında gördü. BTC, ETH ve LTC kripto para birimlerinin önümüzdeki 5 sene boyunca hala liderlikte olacaklarını açıkladı.

  Litecoin’in hedeflerine sağlam adımlar ile yürüdüğünü belirten analist, 2022 yılına doğru 750 dolar değer üzeri bir rakam geleceğini açıkladı. LTC2nin BTC ile baş başa gitmeyeceğini çünkü BTC’nin 62 bin dolarlık rakamlarda gezineceğini belirtti. Anacak Litecoin’in tahtını koruyacağını ve yeni nesil altcoinlerin onun 750 dolarlık fiyat rakamını geçemeyeceklerini belirtti. 

  Aayush Jindal Litecoin Yorumu

  Aayush Jindal, Litecoin için 165 dolarlık fiyat değerinin bu sene için oldukça önemli olacağını açıkladı. 2021 ikinci yarısına girişte eğer 165 dolar rakamına bir düşüş gündeme gelmez ise fiyatın 350 dolar rakamına doğru hareket edeceğini belirtti. Böyle bir senaryo içinde ise 2023 yılı için hedeflenen 700 dolarlık fiyat değerinin oluşması için uygun zeminin oluşabileceğini açıkladı. 

  Litecoin Fiyatı

  Kripto para borsalarında güncel 1 LTC fiyatı %litecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %litecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Litecoin 24 saatte %litecoin+yuzde%.

  Sonuç; LTC Tahminleri Uzun Vadeli ve İyimser

  Litecoin (LTC), analistlerin uzun vadede 700 dolarlık fiyat hedefinden söz ettikleri bir kripto para birimi olarak göze çarpıyor. BTC ve ETH ile gelecekte aynı başarı çıtasında adından söz ettirmesi bekleniyor. LTC’nin bu beklentilere göre hareket edip etmeyeceğini ise ilerleyen süreçte hep beraber göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle