“Kripto Kahininden” BTC, ETH, DOT ve ADA tahminleri

  Kripto para piyasalarında, daha önce defalarca başarılı tahminlerde bulunmasıyla popüler olan ünlü analist Michael van de Poppe, son analiz ve tahmin paylaşımında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) fikirlerini dile getirdi.

  Kripto para piyasalarında 21 Temmuz tarihinden sonra yukarı yönlü fiyat hareketlilikleri başladı. Bu hareketliliklerde Bitcoin (BTC) tekrar 40 bin dolar üzerine çıkıp, ardından kritik seviye olarak gösterilen 42 bin doları da aşınca, piyasa da genel tabloda benzer tepkiler verdi. BTC’ye paralel olarak yükselen Ethereum (ETH), ETH ağındaki EIP-1559 güncellemesini de arkasına alınca, piyasadaki genel pozitif hareketlilik hızlandı. Popler analist Michael van de Poppe, önde gelen 4 kripto para birimini inceledi.

  Bitcoin ve Ethereum’un gösterdiği yukarı yönlü hareketlilikler, altcoin piyasasının da hareketlenmesini sağladı. Piyasada olumlu fiyat grafikleri çizilmeye başlanınca, Michael van de Poppe da Bitcoin, Ethereum, Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) ile ilgili çeşitli fikirlerini paylaştı. Önde gelen bu 4 kripto para hakkında fikirlerini paylaşan Poppe, ayrıca kritik bazı fiyat basamakları için de tahmin ve yorumlarda bulundu.

  Bitcoin (BTC)

  Poppe, BTC için 36 bin dolar seviyesinin kabul edilebilir bir seviye olduğunu dile getirdi. Poppe, olası bir düşüş senaryosunda BTC’nin bu desteği kaybetmemesi gerektiğini ifade etti. Olası düşüşlerde Poppe, BTC’de 35 bin dolar ile 36 bin 500 dolar aralığına odaklanacağını ifade etti.

  Ethereum (ETH)

  Usta analist Ethereum’u satın almak içinse 2 farklı fiyat noktasına odaklandığını dile getirdi. Poppe, ilk seviyenin 2 bin 300 dolar ve ikinci seviyenin de 2 bin 150 dolar seviyesi olduğunu ifade etti. Poppe, ETH’deki bu fiyat seviyesinin görülmesi ihtimalini, BTC’nin 36 bin dolara düşüş senaryosu ihtimaline benzetti.

  Polkadot (DOT)

  Ünlü analist Polkadot gibi altcoinlerin kârlılığını değerlendirmek için ETH/BTC paritesine bakılması gerektiğini öne sürdü. ETH’nin BTC’ye karşı yeni bir zirve yapabileceğini dile getiren Poppe, bu pariteyle birlikte Polkadot performansının da izlenmesi gerektiğini söyledi. Poppe, DOT içinse izlenmesi gereken fiyat aralığının 14-16 dolar aralığı olduğunu ifade etti.

  Cardano (ADA)

  Poppe son olarak Cardano’nun yükselişte olduğunu ifade etti. Ünlü analist, destekten büyük bir sıçrama alacağına inandığını dile getirdiği ADA için 1,25 dolar seviyesini izlediğini, buradan sonra izlenmesi gereken seviyenin de 1,47 dolar seviyesi olduğunu söyledi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle