Kripto Para

Kapış kapış satılan Memecoin için geri sayım hızlandı!

  Binance Launchpool’un yeni projesi Memeland için geri sayım hızlandı! 9GAG tarafından oluşturulan MEME Token’in ön satışına büyük ilgi gösterilirken, borsa listelenmesine yönelik detaylar halen gündemde popülerliğini koruyor. 

  9GAG tarafından geliştirilen Memecoin için geri sayım başladı! Binance Launchpool aracılığı ile işleme başlayacak olan MEME ön satışta büyük ilgi gördü. Satın almak isteyen yatırımcıların BNB, TUSD ve FDUSD stake ettikleri MEME için hangi spot çiftlerinden işlem açılacağına yönelik ayrıntılar netleşti!

  42 Dakikada 10 Milyon Dolar Topladı!

  9GAG önderliğinde topluluk şirketi Memeland tarafından ön satışına başlanan Memecoin’e büyük ilgi gösterildi. “Meme Fire Sale” isimli ön satış yolu ile görücüye çıkan proje resmen kapış kapış gitti! Sadece 42 dakikada 10 milyon dolar toplayan Memecoin kısa sürede yüzde 157’lik bir talep oranına ulaşmayı başardı.

  Getiri hasadının 28 Ekim’de TSİ 03.00 itibari ile başladığı projede listelenme için geri sayım çoktan başladı. Listelenme tarihi ile birlikte hangi işlem çiftlerinin oluşturulacağına yönelik bilgilendirme de kamuoyu ile paylaşıldı.

  3 Kasım’da MEME Sahalarda!

  Binance Launchpool’da başlayan 30 günlük stake süreci sona ererken; BNB, TUSD ve FDUSD stake eden katılımcılar MEME hasatlarını 28 Ekim itibari ile toplamaya başladı. Hasat sürecinin tamamlanması ile birlikte Memecoin 3 Kasım’da TSİ 11.00 itibari ile işleme açılacak.

  Yapılan açıklamalara göre spot piyasada token için üç işlem çifti açılacak. Listeleme sonrası MEME satın almak isteyenler borsalardan MEME/BNB, MEME/USDT ve MEME/BTC paritelerini kullanabilecekler.

  Memecoin Nedir?

  Memecoin, öncülü mem paralarının güçlü yönlerini ele alan Memeland projesinin kripto para birimidir. Maksimum arzı 69 milyar olarak belirlenen MEME, kendisine Web3 ve metaverse gibi alanlarda Pazar payı bulmak istiyor. Geçtiğimiz süreçte ekip Memeland için, “Hiçbir faydası yok. Yol haritası yok. Vaat yok. Finansal getiri beklentisi yok. Sadece yüzde 100 mem!” ifadelerini kullandı.

  Memeland, geliştireceği uygulamalar için çatı hizmeti görmeyi hedeflerken bu çatı altında paylaşılan isimler arasında seyahat hizmeti Holders.com, stake uygulaması Stakeland, evcil hayvan odaklı Petsland ve video paylaşım hizmeti GMGM.com gibi isimler yer alıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle