Kriptopara

ILV Coin Geleceği 2021 - Güncel 3 Illuvium Fiyat Tahmini

  Global kripto borsalarda listelenmesinin ardından popülerliği artan ILV Coin, piyasa oyuncularının radarına kısa sürede takılmayı başarmıştır. Fiyat performansı ve gelecek tahminleri ile umut vaat eden ILV Coin, piyasanın önde gelen analistleri tarafından da değerlendirilmiştir. ILV Coin uzman tahminleri, grafik analizi ve gelecek dönem fiyat tahminleri hakkında merak edilen tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. 

  Illuvium (ILV) Coin Geleceği

  Keşfe dayalı bir açık dünya oyunu olarak, ETH blockchain ağı üzerine kurulan oyun, Illuvium (ILV) Coin ile oyun içi satın alımlar, koleksiyonlar ve alım satım özellikleri ile standart bir kullanım alanına sahiptir. Benzerleri gibi oyun tabanlı coin projelerine ilginin ve güvenin artması bu alanda yapılacak yatırımları da değerlendirmektedir. 2025 yılına kadar uzun vadeli görünümde ise uzman tahminleri gelecek için fiyatının yükselebileceği tahminlerini yapmışlardır. 2021 sonu ve 2022 yılının ortalarında ise yatay seyrini korumaya devam edecek.  

  Uzmanlar Illuvium Geleceğini Nasıl Yorumluyor?

  Illuvium, Ethereum blok zincir altyapısı üzerine kurulmuş bir açık dünya fantezi oyunudur. Kripto piyasalarında son yıllarda oyun temelli coin projelerinin ilgi görmesinin ardından Illuvium (ILV) Coin popülerliğini artırmayı başarmıştır. Coin Codex, Crypto Ground ve Wallet Investor gibi piyasada sözü geçen ve uzman analizleri ile dikkat çeken üç büyük kurumunun yorumları ise gelecek projeksiyonlarında Illuvium (ILV) Coin’in kazanç potansiyelinin olumlu olacağı yönünde.

  Yatırımcıların portföyüne eklemesi, oyun projelerinin başarısına bakılarak olumlu bir yorum olarak belirtilmiştir. 

  ILV Coin Grafik Analizi

  Çelişkili bir grafik görünümüne sahip Illuvium (ILV) Coin, genel görünümde ikili dip formasyonuna sahiptir. Direncin üzerinde satın alımlara açık hale gelmesi beklenen Illuvium (ILV) Coin, son 24 saatlik grafik analizlerinde ise yeniden bir yükseliş trendine girebileceği sinyallerini vermiştir. Sert düşüş ve çıkışlar yakalayarak yüksek risk barından Illuvium (ILV) Coin için grafik analizleri uzun vadede olumlu değerlendirilmektedir. 

  Güncel Illuvium (ILV) Coin Fiyat Tahminleri

  2020 yılından itibaren geliştirilen Illuvium projesi, 40 kişilik uluslararası bir ekiple faaliyetlerine devam etmektedir. Kieran Wewick ve kardeşi deneyimli tasarımcı Aaron Warwick tarafından temelleri atılan proje, daha önce kripto piyasalarda güçlü girişimleri ile dikkat çeken iki kardeş sayesinde umut vaat etmektedir. Fiyat ve grafik analizleri olumlu seyreden Illuvium (ILV) Coin’in portföye eklenmesi gerektiği görüşü hakimdir.  

  • Coin Codex Illuvium (ILV) Coin Fiyat Tahmini

  Piyasanın öncülerinden Gov Capital, Illuvium (ILV) Coin kripto para biriminin fiyat tahminlerini 2022 ortaları için 1.86 dolar seviyelerinde bırakmıştır. Gelecek dönem fiyat performansında ise uzun vadede, 2025 yılına kadar fiyatının 3,155 dolar seviyelerine tırmanacağını belirtmiştir. 

  • Crypto Ground ILV Coin Tahmini

  ILV/USD tahminlerine yer veren Crypto Ground, uzun vadeli görünümde Illuvium (ILV) Coin için fiyat tahminlerini yükseltmiştir. 4 yıllık vade için fiyat beklentisi 5,156 dolar olarak dikkat çekiyor. Daha uzun vadede ise 2030 yılına kadar 35,39 dolar seviyesi yüksek kar potansiyelini ortaya koymaktadır.  

  • Wallet Investor ILV Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor Illuvium (ILV) Coin tahminleri diğer uzmanların görüşleri ile ortak paydada buluşmaktadır. %584 oranında pozitif bir büyüme beklenen Illuvium (ILV) Coin için uzun vadeli fiyat tahminleri olumlu karşılanmaktadır. 

  Sonuç

  Illuvium (ILV) Coin oyun temelli kripto para projeleri arasında kısa sürede başarısı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Yatırımcısını ETH ağı üzerinde yer alması nedeniyle çekmeyi başaran Illuvium (ILV) Coin, aynı zamanda Binance, Mandala Exchange, OKEx ve KuCoin gibi büyük borsalarda işlem hacmini katlamaktadır. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle