Kripto Para

Haftanın takip edilmesi gereken altcoin gelişmeleri

  Altcoin yatırımcılarının kazançlarını arttırmak için bu hafta yakından takip edeceği gelişmeler dikkat çekiyor. İşte aralarında LTC, XLM, CEL, HOT ve XEM bulunan altcoin gelişmeleri hakkında detaylı bilgiler…

  Geçtiğimiz hafta sonu Bitcoin fiyatında yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesinin görülmesiyle birlikte kripto para piyasası da hacim büyüttü. Değerlenen kripto para birimleri arasında bazı altcoinler de yatırımcısına yüklü miktarda kazandırdı. 15 Mart ile 21 Mart arasındaki süreçte Litecoin, Stellar Network, NEM, Celcuis Network ve Holochain gelişmeleri de altcoin yatırımcılarının radarına takıldı.

  Yeni Haftanın Önemli Altcoin Haberleri

  MimbleWimble via Extension Blocks (MWEB) kodlarının tamamlanacağı 15 Mart Litecoin (LTC) için önemli bir gün oldu. 2019 yılından bu yana gelişimine devam eden MWEB projesi, Litecoin kullanıcılarının daha hızlı bir şekilde işlem yapabilmelerini sağlayacak. Bu sebeple LTC ağındaki bu gelişme altcoin yatırımcılarının da yakından izlediği bir gelişme olacak.

  NEM’in uzun zamandır gündeme gelen Symbol güncellemesi, 15 Mart Pazartesi günü resmen hayata geçiş yaptı. Yaklaşık dört yıldır geliştirme süreci devam eden Symbol, artık NEM ekosisteminde yeni bir devrin kapılarını açacak. Hem bireysel hem de kurumsal kullanımı destekleyen yapısı sayesinde Symbol ile NEM ağının da büyümesi bekleniyor.

  Altcoin Yatırımcılarının Takip Edeceği Gelişmeler

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip edeceği bir diğer gelişme de Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky’nin açıkladığı yeni listeleme haberi olacak. CEL yatırımcılarının yakından takip ettiği bu gelişmeye göre kripto para birimi, Liquid, Bittrex ve Bitfinex borsalarında listelenmeye başlayacak.

  Son olarak Elemental Chat uygulamasını resetleyen Holochain, bugün ağ üzerinde yeniden başlatma yapacak. Holo Portları kapsayan bu uygulama sayesinde kullanıcılar, diğer Holo Port sahipleriyle anlık olarak iletişim kurabilecek. Kripto para piyasasındaki altcoin yatırımcıların yakından takip ettiği gelişmenin henüz test aşamasında olduğu biliniyor. Elemental Chat, bazı iyileştirmeler ve güncellemeler aldıktan sonra resetlenip kullanıma açılacak. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle