FunFair (FUN) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, bilgisayar oyunlarından hoşlanan ve NFT sektörüne meraklı olan kripto yatırımcılarının yakın takibindeki FUN Coin hakkında bilgileri sunacağız. FUN Coin nasıl alınır, nedir, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte nasıl bir noktada olabilir sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  FunFair (FUN) Coin Nedir?

  FunFair (FUN) Coin, dünya çapındaki bilgisayar oyunu severlere hitap eden, kullanımı pratik ve pek çok oyuna bağlantı sağlanan FunFair ağının kripto para birimidir. FUN Coin, Ethereum tabanlı Blockchain projesi FunFair ağındaki oyunlarda dijital ürün satın almak için kullanılan bir ödeme aracıdır. FUN Coin, ağdaki çevrimiçi şans oyunlarına katılım için kullanılabilir. Ağda ödül coin’i olarak kullanılan FUN Coin, sadakatli oyuncular için sunulur.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  FunFair (FUN) Coin projesinin amacı hem yatırım işlemlerinde rol alabilen hem de NFT sektöründe kullanılabilecek kripto parayı yaratmaktır. Projedeki diğer hedef ise birden fazla oyunu sunan FanFair ağını yaratmak ve burada ek ödüllere yer vermektir. Hedeflerine ulaşan proje FunFair ağında aktiflik oranı yüksek ve oyunlarda görevleri tamamlayan kullanıcılara FUN Coin ödülleri sunar. FUN Coin, NFT satın alma ve oyunlarda başarıyı yükselten dijital öğelerden yararlanma imkanı sunar. Proje hakkında diğer bilgileri https://funtoken.io/ adresinden ulaşabileceğini Whitepaper’dan edinebilirsiniz.

  FUN Coin Yorum

  FUN Coin hakkında yorum yapan yatırımcılar, etkili ortaklık isimli kavramdan söz ediyorlar. Yatırımcılar, FreeBitco.in üzerinden bağlantı sağlanan kumarhanede FUN Token ile güvenli oyun oynanabildiğini ifade etmişler. Diğer yandan iGaming web siteleri ile yapıcı yeni ortaklıklar kurmanın ve yeni coin ödüllerini elde etmenin mümkün olduğunu belirtiyorlar.

  FunFair Coin Geleceği

  FUN Coin geleceğini hakkında tahminlerini sunan analistler onun değer kazanımı yapabileceğini ifade ediyorlar. FUN Token projesinin Premium üyelik sağladığını bu kapsamda daha deneyimli yatırımcı kitlesine de sahip olduğunu belirtiyorlar. FUN COİN fiyatının 2021 Ağustos ayında 0.025 dolar ile 0.035 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini açıklıyorlar. Bu durumun yatırımcıların deneyimli işlemleri ve alım baskısına yönelik hamleler ile oluşabileceğini düşünüyorlar.

  FUN Coin Fiyatı

  An itibari ile 1 FUN fiyatı %funfair+try% TL. Döviz cinsinden ise %funfair+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, FunFair 24 saatte %funfair+yuzde%.

  FUN Coin, yatırımcılardan gelen alış ve satış işlem adetlerine, piyasanın volatilitesine göre anlık fiyat değişimlerini tabloya alabilir. Bu yüzen güncel fiyat takibi ardından yatırma dair kararlar alınmalıdır.

  FunFair (FUN) Coin Nasıl Alınır?

  FUN Coin almak için yapılacaklar şöyledir:

  • 1. Adım: FUN Coin, Binance, Uniswap, Gate.io gibi kripto para borsası platformlarında işlemdedir. İlgili borsalardan tercih yapılmalı ve ardından borsaya erişilmelidir.
  • 2. Adım: Borsalara giriş ile görüntülene hesap oluşturma sekmesine erişilip, gelen KYC işlem adımları tamamlanarak, hesap açılışı yapılır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba ise yatırıma başlamak için belirli tutarda para yatırılmalıdır.
  • 4. Adım: Para yatırma işlemi ardından FUN Coin paritesinin yer aldığı satın alma işlem sayfasına borsa içinden erişilir. 
  • 5. Adım: Bu bölümde görülen güncel fiyat değerinden ya da avantajlı olacak başka fiyat girişinden FUN Coin alım emri verilir.
  • 6. Adım: Satın alınan coinler hesabın çevrimiçi cüzdanında veya çevrimdışı ve güvenli saklama koşulları olan donanım cüzdanda saklanabilir.

  Aşamaların doğru biçimde izlenmesi halinde satın alma başarı ile tamamlanır. 

  Avantajları Neler?

  FUN Coin avantajları:

  • Oyun Ödülü: FUN Coin sahipleri FunFair ağındaki oyunlarda görevleri yerine getirerek ve sadık kullanıcılar olarak yeni coinler kazanırlar. 
  • Dijital Öğe Alımı: FUN Coin sahipleri oyun görevlerini daha kısa sürede yerine getirmelerini sağlayan ve avatarlara güç katan dijital öğeleri FUN Coin ödemesi ile alabilirler. 
  • Hız ve Düşük Masraf: FUN Token sahipleri cüzdanlar arası transfer ve takasta düşük masraf, kısa bekleme süresi avantajları ile işlem yaparlar. 

  Dezavantajları Ne?

  FUN Coin dezavantajları:

  • Sadık Oyuncu Kriteri: Bir FUN Coin sahibi eğer ödülleri almak istiyorsa, sadık oyuncu seviyesinde olmalıdır. Bunun için ise ağdaki oyunlardan aktif şekilde yararlanmak gerekir. 
  • Saldırı Riski: FUN Token sanal cüzdanlarda saklanırken ağda bir saldırı oluşursa bakiye risk altına girebilir. Bu riski ortadan kaldırmak için çevrimiçi şekilde muhafazaya izin veren donanım cüzdanda saklama tercih edilir.

  Sonuç

  FUN Coin, FunFair ağından bağlanan tüm oyunlarda dijital öğe almak ve kumarhane temalı oyunlara katılmak için kullanılır. Analistler FUN Coin’in 2021’de değerlenebilecek kripto paralardan biri olacağını tahmin ediyorlar. Geniş oyun ekosisteminde ilgi görmeye devam etmesi halinde parlak bir geleceğe sahip olabileceği açıklanıyor. Online oyunların tüm dünyada yükselişi ile birlikte FUN Coin'de bu sektörden kendisine düşen payı alacaktır. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle