FunFair (FUN) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Oyun ekosistemine yeni bir soluk kazandıran FunFair Coin hakkında bilgileri bu yazımızda sunacağız. Kemik bir kitle tarafından desteklenen FunFair (FUN) Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları ne, gelecekte nasıl bir konumda olabilir sorularına yanıt arayacağız. 

  FunFair (FUN) Coin Nedir?

  FunFair (FUN) Coin, Blockchain ile açık kaynaklı bir topluluğu, bilgisayar oyuncularından yaratmayı hedefleyen FunFair platformunun yerel kripto para birimidir. FunFair, oyun ekosisteminde oyunculara adaletli içerir sunduğunu belirtir. FunFair (FUN) Coin bilgisayar oyunu oynarken kullanılabilen bir tokendır. Oyun içi dijital varlıkların alımı için FUN Coin ödemesi yapılabilir.

  FunFair (FUN) Coin Yorum

  Analistler FunFair (FUN) Coin’in gelişen oyun sektörüne ayak uydurabilen bir token biriminin olduğunu belirtiyorlar. Oyuncuların FUN Coin sahibi oldukça Blockchain teknolojisini öğrendikleri ve ona daha iyi ısındıkları ifade ediliyor. Analist yorumlarına göre FUN Coin daha fazla insanın Blockchain’i ve akıllı kontratları benimsemeleri için oyun sektörüne yönelerek kripto para dünyasına avantaj sunan bir tokendır.

  FunFair ekosisteminde yer alan kullanıcılar ise FUN Coin sayesinde daha adaletli bir oyun ekosisteminin oluştuğunu belirtiyorlar. Oyun performansına bağlı FUN Coin dağıtımından yararlanılması, kullanıcılar için değer kazanımının yollarını açıyor.

  Fun Coin Geleceği

  Analistler FUN Coin’in geleceğinden söz ederken, 2022 yılı ikinci yarısında FunFair (FUN) Coin’in 0,52 dolar düzeyinde olabileceğini belirtiyorlar. Uzun vadede değer kazanımı beklentisi olan FUN Coin’in rekor fiyatlara kısa vadede ilerlemesi beklenmiyor.

  Kendi için kemik bir oyuncu kitlesini oluşturup, 2021’de adını daha iyi bir seviyede duyurmaya başladı. FUN Coin gelecek vaad eden kripto paralar listesi yerine kendini geliştiren kripto paralar listesinde olan bir token birimidir. Erişilebilirlik açısından yüksek başarı sağlayan bu token biriminin 2022’de parlak dönemini yaşayacağı belirtiliyor. 

  FunFair (FUN) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 FUN fiyatı %funfair+try% TL. Döviz cinsinden ise %funfair+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, FunFair fiyatı 24 saatte %funfair+yuzde%.

  FUN Coin ve diğer tüm kripto para birimlerinin fiyatları kripto para piyasası volatilitesine göre değişir. Bu yüzden al-sat işlemlerinde anlık fiyat takibi yapılmalıdır.

  FunFair (FUN) Coin Nasıl Alınır?

  FunFair (FUN) Coin almak için Binance gibi FUN Coin’e işlem listesinde yer veren kripto para platformlarından seçilene internetten erişim sağlanır. Platforma ait ana sayfadan “kayıt ol“ sekmesine tıklanır. Ardından ekranda açılan tablonun boşluklarına kimlik ve e-posta bilgileri girilip, tablo altındaki “onay“ kutucuğu seçilir.

  Hesap açılışının onaylamasıyla birlikte gelen yeni sayfa üzerinden “para yatır“ sekmesine tıklanıp, hesabın sanal cüzdanına kredi kartından veya seçilen banka hesabından para transfer edilir. Açılan yeni pencereden “kripto para satın alım“ sekmesine tıklanır. Yeni pencereden FUN kripto para birimi ve miktarı seçilip, alım emri verilir. Alınan FUN Coin miktarı hesabın sanal cüzdanında görüntülenir.

  Avantajları Neler?

  FunFair (FUN) Coin’in avantajı bilgisayar oyuncularına kripto para birimini al-sat işlemi yapmadan da kazanabilme yöntemlerini sunmasıdır. FunFair ağında yarışmalara katılıp başarılı olanlar, FUN Coin ödemesi alabilirler.

  İşlem hacmi geniş kripto borsalarında yer aldığından yatırımcıların kolay erişilebilirlik avantajını sunar. Pek çok farklı borsa üzerinden fiyat takibi ile arbitraj yapma avantajı kazanılır. Çevrimdışı, masaüstü ve donanım kripto para cüzdanlarında saklanabilir. Bu sayede ağdan gelebilecek saldırılardan bakiyeyi etkili koruma avantajı elde edilir. Düşük masraflı, hızlı kripto para işlem onayından yararlanmak isteyenler için ideal koşulları sunar.

  Dezavantajları Ne?

  FunFair dezavantajı, DOT, LINK, DOGE, ETH gibi altcoin birimlerine göre henüz aynı başarıyı yakalayamamış olması. Fiyat performansına bağlı olarak popüler altcoinlerin sunduğu yüzdelik dilimde bir kara FUN Coin ile geçmek daha zordur. Kendini iyi bir ölçekte tanıtmaya yeni başlayan FUN Coin uzun vadede karı getirebilecek seçenekler arasındadır.

  Kripto para borsalarına bağlı sanal cüzdanda ağdan gelebilecek saldırılan riski altındadır. Bakiyenin bir kısmının masaüstü cüzdanda saklanması tercih edilir. Her kripto para birimindeki gibi fiyat oynaklığına sahiptir. Beklenmeyen sonuçları önlemek için al-sat işleminde anlık fiyat takibi yapılmalıdır.

  Sonuç

  Oyuncu topluluğunun gözüne çarpan ve onlara değer katan FUN Coin, hızla popülerleşmeye devam ediyor. 2022 senesinde 0,52 dolara yükselmesi beklenen token, 5 yılda 100x artış beklenen altcoinlerin gölgesinde kalıyor. Analistlerin 2022 ardından kendini en etkili şekilde göstermeye başlamasını bekledikleri FUN Coin’in izleyeceği yönü ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle