Kripto Para

FLOKI göklere çıkıyor! Burj Khalifa’da tanıtılacak

  Dogecoin’in (DOGE) yılın ilk aylarında yakaladığı popülarite ile büyük bir çıkış yakalayan Floki Inu (SFLOKI), son dönemlerde piyasaların en popüler kripto paraları arasında yer alıyor. Ciddi bir ilgi ile karşılaşan FLOKI, şimdi de dünyanın en yüksek gökdeleni olan Burj Khalifa’da tanıtılacak.

  2021 yılının ilk aylarında Bitcoin’in (BTC) değer artışları ile yakaladığı popülarite, daha sonra bir şaka coin’i olan Dogecoin’e (DOGE) de yansıdı. Yakaladığı popülarite ile çok ciddi artışlar yaşayan DOGE da bu sayede diğer köpek temalı ve şaka tabanlı kripto para birimlerinin önünü açtı. DOGE’dan esinlenerek piyasaya sürülen ve daha sonraları “Dogecoin katili” olarak adlandırılan Shiba Inu (SHIB) da son dönemlerin en popüler kripto varlıklarından biri olmayı başardı. SHIB’in yakaladığı bu ilgi, daha sonra Floki Inu’ya (FLOKI) da yansıdı.

  FLOKI, Burj Khalifa’da Tanıtılacak

  Arkasında güçlü bir topluluk olan Shiba Inu, dünyanın birçok noktasında gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Shiba Inu’nun, günde ortalama 1 milyon insanın geçtiği, New York Times Meydanı’ndaki reklam panolarında tanıtıldığı söylentileri gündeme gelmişti. Daha sonra bu haberlerin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkmıştı. Ancak buna benzer bir adım şimdi Floki Inu’dan geliyor. Floki Inu tarafından yapılan açıklamaya göre FLOKI, Dubai’de bulunan, dünyanın en yüksek gökdeleni olan Burj Khalifa’da tanıtılacak.

  Tanıtım 3 Aralık’ta Gerçekleştirilecek

  Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın Shiba Inu cinsi köpeğinden esinlenerek piyasaya sürülen Floki Inu, tüm dünyada pazarlama çalışmalarını hızlandırdı. Bu çalışmalar doğrultusunda FLOKI şimdi de dünyanın en yüksek gökdeleninde tanıtılacak. Floki Inu geliştirici ekibi, bu hamle ile birlikte kripto varlığın Ortadoğu’da önemli bir yer edinmesini amaçlıyor. Yapılan açıklamaya göre Burj Khalifa’daki söz konusu tanıtım 3 Aralık tarihinde gerçekleşecek.

  Tanıtımda “Kripto Para Birimi” İfadesi de Yer Alacak

  Twitter üzerinden tanıtım haberini duyuran Floki Inu ekibi, FLOKI logosunun BAE’nin ana Ulusal Gün kutlamalarının ortasında, 3 Aralık tarihinde 2 bin 722 fit (829,6 metre) yüksekliğindeki Burj Khalifa’da yansıtılacağını açıkladı. Bu tanıtım çalışması aynı zamanda Burj Khalifa için de bir ilk olacak ve kripto para sektörünü daha kabul edilir hale getirmek üzere, tanıtımda “kripto para birimi” ifadesi de yer alacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle