Kripto Para

Fiyat dalgalanmaları al satçıları üzebilir!

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden MicroStrategy CEO'su ve Bitcoin destekçisi Michael Saylor, yeni açıklamalarıyla gündeme geldi. Bitcoin boğası, piyasadaki volatilitenin traderları hayal kırıklığına uğratabileceğini kaydetti…

  Kripto para yatırımları ile gündemden düşmeyen MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, küresel makro ortamı değerlendirdi. Bitcoin’in ve genel anlamda kripto para birimlerinin gidişatını yorumlayan Saylor, piyasadaki dalgalanmaya ilişkin risklere vurgu yaptı. 

  Trader’ların kripto para volatilitesi konusunda üzülebileceğini kaydeden BTC destekçisi şunları söyledi: “Bitcoin'e al-satçı olarak yatırım yapanlar, ki teknolojik veya makro bir bakış açıları yok, dalgalanma yüzünden her zaman hayal kırıklığına uğrayacaklar.”

  Spekülasyona Göre Hareket Edilmemeli

  Michael Saylor, piyasadaki deneyimli kripto para yatırımcılarının tavsiyelerine benzer bir şekilde bazı uyarılarda bulundu. Saylor, BTC yatırımında sadece kaybetmeyi göze alabilecek kadar oynanmasını söyleyerek al-satçılara önemli tavsiyeler verdi. ABD’li girişimci, ayrıca yatırımcıları spekülasyona dayalı dürtüsel yatırım yapmamaları konusunda da uyardı.

  Yüklü miktarda Bitcoin alımları ile bilinen MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, kripto para dünyasının yakından takip ettiği isimler arasında yer alıyor. Ünlü yatırımcı, kripto para piyasasının genelinde görülebilecek volatilite sebebiyle al-satçıların daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi

  BTC’nin Geleceğinden Umutlu

  Kısa vadeli kazanç hedefleyen yatırımcılara yatırım tavsiyesi verilmemesi konusunda da bazı uyarılar yapan Michael Saylor, sektörün geleceğinden bahsetti. Kripto ekonomisinin önünde en büyük engel olarak mevcut durumdaki yasal sorunları gören girişimci, bunların zamanla aşılacağını kaydetti.

  Bitcoin boğası olarak bilinen Saylor, dolar ve euro gibi güçlü itibari paraların arzı arttıkça Bitcoin’in daha da güç kazanacağına inancını şöyle ifade etti: “Bitcoin'in dünyadaki en dağıtık ve güçlü parasal varlık olduğunu düşünüyorum.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle