Kripto Para

FB Başkanı Ali Koç’tan kripto para planları!

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün mali yapılanmasını geliştirmek için 3 sezona yayılan bir ekonomi programı planladı. Ali Koç, bu program kapsamında dijital yatırımlara yönelirken, kripto paralara da yatırım yapacak…

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, ulusal basında yer alan haberlere göre 3 sezonluk bir ekonomi programı hazırladı. Bu program kapsamında kulübün dijital yatırımlara yöneleceği açıklanırken, edinilen bilgilere göre dijital yatırımlar içinde kripto paralar da bulunuyor.

  Ali Koç’un yeni planlamalarına göre Fenerbahçe kulübü yeni gelir kaynaklarından biri olarak dijital yatırımlara ağırlık verecek. Söz konusu yatırımlar içinde kripto paralar, online mobil ödeme ve benzeri yeni teknoloji projeler de yer alıyor. Bunların 3 sezonluk bir süreçte hayata geçirilmesi beklenirken, Fenerbahçe dijital yatırımlardan toplamda 100 milyon TL seviyesinde bir gelir elde etmeyi hedefliyor.

  Fenerbahçe Kripto Para Sektörüne Giriyor

  Göreve geldikten sonra Fenerbahçe kulüp yönetimine yeni bir vizyon kazandıran Başkan Ali Koç, kulübün mali dengelerini yeniden düzenlemek için planlama yaptı. Ulusal basında yer alan haberlere göre Ali Koç’un 3 yıllık dijital yatırımları sonunda toplamda 100 milyon TL civarında bir gelir elde etmeyi hedeflediği öğrenildi. 

  Kripto para basınında da sık sık gündeme gelen haberler arasında Fenerbahçe’nin birkaç firma ile yakın temasta olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Mart ayından bu yana Fenerbahçe’nin kripto para sektöründe hamle arayışında olduğu iddia ediliyordu. Gazeteci Suat Vilgen’in ifadelerine göre Fenerbahçe birkaç firma ile kendi kripto para birimini çıkarmak için de görüşmeler yapıyordu

  Fenerbahçe ile Chiliz Görüşmeleri

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un yatırım stratejileri arasında yer alan kripto paralar hakkında Gazeteci Suat Vilgen şu paylaşımı yapmıştı: “Fenerbahçe Başkanı Ali KoçFLAŞ! Spor kulüpleri ile imzaladığı anlaşmalarla adından söz ettiren Socios kripto para pirimi Chiliz için Fenerbahçe ile görüşüyor. Masada başka firmalar da var ancak Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir ve Göztepe'nin de daha önce anlaşmaya vardığı Socios bir adım önde.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle