Kriptopara

ENJ Coin Yorum 2021 - Enjin Coin Fiyat Tahminleri

  Cüzdanlarında oyun sektöründe kullanılabilir kripto paralara yer vermek isteyenler, ENJ Coin’i yakından takip ediyor ve alım öncesinde belirli detayları öğrenmek istiyorlar. Yatırımcıların en çok sordukları sorular ise ENJ Coin yorumları ne yönde, geleceği ve gelecek fiyatları nasıl olur şeklindeki sorular oldu. Yazımızda bu önemli 3 soruya analistlerin yorumları bazında yanıt bulmaya çalışacağız.

  ENJ Coin Yorum 2021

  ENJ Coin hakkında 2021 yılına yönelik yorum yapan analistler, kripto para biriminin sunduğu çeşitli ürünler üzerinden popülerlik kazanabileceğini açıklıyorlar. Enjin Wallet, Enjin Network, Efinity gibi ürünleri kullanmak isteyenlerin, değer kazanımına destek sunabileceklerini açıklıyorlar.

  Uzman analistler yorumlarında, oyun endüstrisinde rol alanların ve oyuncuların alım talepleri ile ENJ Coin için 2021’de değer kazanımının oluşabileceğini açıklıyorlar. Diğer yandan NFT sektörüne olan ilgilinin kademeli azalması ile oyun içi altın ve dijital öğe alımı için coin kullanma tercihlerinin de azalmaya başladığını vurguladılar. Bu yüzden geleceğe dair ise çok iyimser yorumlar yapamadıklarını açıklıyorlar.

  Enjin Grafik Yorum

  Engin Coin hakkında grafik yorum yapan anonim analistler, 25 Haziran 2021 senesi grafiği üzerinden geleceğe dair tahminlerini sundular. Analistler grafik analizde, hem eve formasyon hem de ikili dip formasyon ihtimallerinin olduğunu belirttiler. Düşüş trendinin 26 Haziran’da hakin olduğu Enjin Coin için ilk önemli desteğin 0.75 dolar olduğunu ve desteğin alçalış trend desteği olduğunu açıkladılar. Eğer Haziran ayında 0.75 dolar altına iniş oluşursa, Temmuz ayı artış tahminin değişeceğini belirttiler.

  Anonim analistler, 2 dolarlık değerin olduğu bölgede ise boyun çizgisi kırılımı adı verilen ve yükselen bir hareketin oluştuğundan söz ediyorlar. Analistlere göre eğer Haziran ayında yükelişin ilk direnci olan 0.95 dolarlık düzey kırılırsa 2 dolara Temmuzda yükseliş oluşabilir. 2 dolarlık direncin kırılması halinde ise fiyatın 3 dolar hedefine hareket edebileceğini açıklıyorlar.

  Enjin Coin Geleceği Ne Olur?

  Enjin Coin geleceği hakkında yorum gerçekleştiren analistler onun 2021 senesi ikinci yarısında ve 2023’te parlak bir dönem yaşayabileceğini belirttiler. 2021 yılı Ağustos ve Eylül ayları için değer kazanımı yönünde yorum yapan analistler, 2022 senesinin ise iyi bir performans ile geçemeyebileceğini açıklıyorlar. Onlara göre, 2022’de ENJ Coin etkili fiyat düşüşlerine sahne olabilir.

  Analistlerin Enjin Coin Fiyat Tahminleri

  2021’de ENJ Coin için fiyat tahmini veren birçok analist topluluk mevcut. Yazımızın bu bölümünde farklı analistlerin fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte analistlerin gerçekleştirdiği ENJ Coin ile ilgili fiyat tahminleri:

  BlockchainTR Analistleri Enjin Coin Fiyat Tahmini

  BlockchainTR analistlerinin tahminine göre ENJ Coin, 2022 sensine 0.78 dolarlık fiyata düşüş yapabilir. 2022 senesinde ayı piyasasının baskın olabileceğini düşünen analistler 2021’de ise artışın kayda geçebileceğini açıklıyorlar. 2021 yılı Eylül ayında ENJ Coin’in 0.90 dolarlık fiyatı görebileceğini belirttiler.

  TradingBeats ENJ Coin Fiyat Tahmini

  TradingBeats analistleri, ENJ Coin’in 2021 sene sonunda 0.5057 dolar düzeyine düşüş yapabileceğini belirttiler. Bunun öncesinde ise 2021 yılı Ağustos ayı sonunda 1.50 dolar ile 2 dolarlık fiyat bandı arasında dalgalanma oluşabileceğini düşünüyorlar. 2021 ikinci yarısı için artış ancak sene sonu için değer kaybı yönünde tahminde bulundular.

  CryptoGround ENJ Coin Fiyat Tahmini

  CryptoGround analistlerine göre ENJ Coin, 2021 yılı Eylül ayı içinde 1.50 dolar ile 2 dolar bandı arasında hareket ederek iyi bir ivme yakalayabilir. Ancak analistler 2021 sene sonunda fiyat düşüşünün oluşabileceğini ve 2022 senesine 0.55 dolar fiyat ile giriş yapılabileceğini açıkladılar.

  Sonuç

  ENJ Coin, oyun endüstrisine hitap eden ve oyun içi dijital altın alımına imkan sunan kripto para birimdir. Analistler grafik analize göre ENJ Coin’in 2021 yılı Ağustos veya Eylül aylarında değerlenebileceğini açıklıyorlar. Ancak 2022 için parlak bir senaryodan söz etmiyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle