Kripto Para

Dev borsa SHIB dahil 6 yeni varlığı listeleyecek!

  Dev kripto para borsası BitMEX, yakında platformda 6 yeni kripto para biriminin listeleneceğini duyurdu. Borsadan yapılan açıklamaya göre, söz konusu kripto paralar arasında, 6 Ekim’de oyununu piyasaya süren Shiba Inu (SHIB) da bulunuyor. Shiba Inu’nun oyunu Shiba Eternity, piyasaya sürüldükten sonraki 2 günde en çok indirilen oyunlar arasına girmişti.

  Kripto para piyasasında, erken dönem şansı arayan yatırımcıların bakındığı adresler arasında kripto para borsalarının yaptığı listeleme duyuruları da yer alıyor. Özellikle küresel çaptaki büyük borsaların yaptığı listeleme haberleri, ilgili kripto para birimlerinin kısa vadeli de olsa pump yaşamasını sağlayabiliyor. Bu nedenle borsaların listeleme duyuruları yakından takip edilirken, bir listeleme haberi de BitMEX borsasından geldi. Borsa, 6 Ekim’de oyunu Shiba Eternity’i piyasaya süren Shiba Inu (SHIB) da dahil olmak üzere 6 varlığı listeleyeceğini duyurdu.

  BitMEX’in Listeleyeceği 6 Kripto Para Birimi

  BitMEX borsası, bu haftanın ilerleyen günlerinde 6 yeni kripto parayı platforma ekleyeceğini bildirdi. Ayrıca borsa, önümüzdeki haftalarda da OKB gibi daha fazla token için platforma destek ekleyeceğini de duyurdu. Borsadan yapılan duyuruya göre BitMEX borsasına eklenecek olan 6 kripto para birimi şöyle:

  • Shiba Inu (SHIB),
  • Wrapped Bitcoin (WBTC),
  • Cronos (CRO),
  • Decentraland (MANA),
  • FTX Token (FTT),
  • The Sandbox (SAND)

  SHIB Popülaritesini Korumaya Devam Ediyor

  BitMEX borsasının platformda listelemeye hazırlandığı her bir varlık dikkat çekse de bu varlıklar arasında şu an için Shiba Inu’nun öne çıktığı görülüyor. Geçtiğimiz yıla elde ettiği yükselişleriyle damgasını vuran popüler meme token SHIB, Ekim 2021’de ulaştığı ATH bölgesinden sonra da Ethereum (ETH) balinalarının radarında kalmıştı. Yoğun şekilde balinaların biriktirdiği Shiba Inu, geçtiğimiz haftada da merakla beklenen oyunu Shiba Eternity’i piyasaya sürmüştü.

  Shiba Inu’nun Yayına Giren Oyununa Yoğun İlgi

  Shiba Inu ekosistemini ve ağ yapısını geliştirme adımları atmaya devam ederken, bu çalışmalar sayesinde projeye yeni yatırımcıların da gelmesini sağlıyor. Tüm platformlarda yayına giren oyun, ilk gün itibariyle çok güçlü geri dönüşler almayı başardı. Oyunun yayına açıldığı ilk gün olan 6 Ekim’de, App Store’da Shiba Eternity “en popüler 20 oyun” listesine girdi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle