Kripto Para

Dev borsa 5 işlem çiftini kaldıracağını açıkladı

  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, listelediği kripto paralarda değişiklik yapmaya devam ediyor. Zaman zaman yeni projelere ve işlem çiftlerine yer veren borsada son olarak 5 paritenin kaldırılacağı açıklandı. Binance açıklamasının detayları haberimizde…

  İşlem hacmine göre kripto para dünyasının en büyük borsası olma unvanını taşıyan Binance, müşterilerine yenilikçi fırsatlar sunmaya devam ediyor. En popüler kripto paraları listeleyen ve kullanıcılarına yeni kazanç fırsatları sunan borsada zaman zaman listeleme haberleri gündeme geliyor. Kripto para paritelerinde değişikliğe giden Binance borsası, son açıklamasında 5 işlem çiftinin platformdan kaldırılacağını duyurdu. 

  Binance resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan son açıklama, kripto para basınında geniş yankı buldu. Dev kripto para borsası Binance, 5 işlem çiftini kaldıracağını açıkladı. Bu pariteler 21 Nisan 2022 tarihinden itibaren Binance borsasından kaldırılacak ve kullanım dışı olacak. Türkiye’de de binlerce kullanıcısı bulunan Binance borsasının açıklamasında, bu tarihten sonra CHESS/BNB, DYDX/ETH, FARM/ETH, LINA/BNB ve SHIB/UAH çiftlerinde alım satım yapılamayacağı ifade edildi.

  5 Paritede İşlemler Durduruldu

  Kripto para dünyasının en büyük borsası olan Binance, 5 işlem çiftini platformdan kaldıracağını açıkladı. Kripto para basınında geniş yankı bulan bu haberde CHESS/BNB, DYDX/ETH, FARM/ETH, LINA/BNB ve SHIB/UAH çiftlerinde alım satım işlemlerine son verildi. Sosyal medyadan takip edilen açıklamalara göre Binance kullanıcıları bu varlıkları borsada bulunan diğer işlem çiftleri ile al-sat işlemlerine devam edebilecek. Kripto para yatırımcılarının büyük ilgi gösterdiği Binance borsasındaki son değişimler yatırımcıların dikkatinden kaçmıyor. 

  Mart Ayından Beri 20 Parite Sonlandırıldı

  Kripto para yatırımcılarının sık sık kullandığı platformlardan biri olan Binance borsasında, mart ayından beri 20’den fazla işlem çiftinde alım satım işlemleri sona erdi. Bunun yanı sıra 40’ın üzerinde yeni işlem çiftiyle işlem açılması ise dikkatlerden kaçmadı. Binance borsasının parite değişiklikleri kullanıcılarına da yeni yatırım fırsatları tanıyor. İşlem çiftlerinin kaldırılması kararı genellikle bu paritelerde işlem hacimlerinin dibe vurmasıyla ilgili görülüyor. Binance borsasının spot işlemlerinde son 24 saat içinde 17 milyar dolarlık kripto para işlemi yapıldı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle