Kripto Para

Dev blockchain şirketi merkezini taşıyor

  Dubai merkezli dev blockhain şirketi IBC Group şirketin merkezinin taşıyacaklarını duyurdu. Bitcoin yatırımları ile de gündeme gelen şirket blockchain teknolojisini geliştirmek için yeni merkezi Toronto’da projeler geliştirmeye devam edecek.

  Miami’yi Bitcoin şehri yapma sözü ile tanınan blockchain şirketi IBC Group, Bitcoin destekçisi kurumsal firmalar arasında yer alıyor. Bitcoin yatırımcılarının yanı sıra blockchain teknolojisine duyduğu güvenle de sık sık gündeme gelen IBC Group şirketin Dubai’de bulunan merkezinin Kanada’ya taşıyacak.

  IBC Group CEO’su Khurram Shroff şirketin merkezinin neden taşınacağına yönelik açıklamalarda bulundu. Dubai’yi tamamen terk etmediklerinin altını çizen CEO, merkezin Toronto’ya taşınmasının şirkete büyük avantajlar sağlayacağını belirtti. Khurram Shroff Toronto’da blockchain teknolojisini geliştirmeye ve ekonomik büyümeye daha uygun bir ortam olduğunun altını çizdi. Ünlü CEO şirketin yeni hedefleri ile ilgili açıklamalarda da bulundu.

  Toronto IBC Group şirketinin büyümesi için bir avantaj

  IBC Group’un merkezinin Dubai’den Toronto’ya taşınacağının açıklanmasının ardından, şirketin CEO’su Khurram Shroff merkez değiştirmenin nedenlerini açıkladı. Merkezin Toronto’ya taşınmasının birçok farklı nedeni olduğunu belirten Shroff, şirketin büyümesi için bu hamlenin büyük avantaj yaratacağını açıkladı.

  Kanada’nın en hızlı büyüyen teknoloji merkezi olmasına dikkat çeken CEO, Kanada’daki işçilerin çeyreğinin göçmenlerden oluştuğunu belirtti. Teknoloji alanında çalışanların sayısının yüzde 40’a kadar yükseldiğinin de altını çizen Khurram Shroff, Toronto’nun çok kültürlü yapısına da dikkat çekti. Shroff Toronto’nun çok kültürlü bir şehir olmasının ve 140’dan fazla farklı dilin konuşulmasının teknolojik gelişme için bir avantaj olduğunu belirtti. Ünlü CEO bu özellikler göz önüne alındığında Toronto’nun blockchain teknolojisi için en uygun şehir olduğunu ortaya koydu.

  Khurram Shroff merkezlerini değiştirme kararlarının şirketin daha hızlı büyümesini sağlayacağını düşünüyor. Ünlü CEO aynı zamanda şehirdeki çalışan çeşitliliğinin daha esnek çalışma saatleri yaratacağını da belirtti.

  Khurram Shroff: Yeni şehirlerde ofis açmayı planlıyoruz

  Dubai’den Toronto’ya taşınma konusunda birçok önemli nedeni dile getiren Shroff, bunun Dubai’yi terk etmek anlamına gelmediğini belirtti. Ünlü CEO tam tersine yeni birçok şehirde ofis açmak istediklerinin açıkladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle