Coinbase hisseleri Binance’ta mı listeleniyor?

  Dev kripto para borsası Binance geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına yeni bir ürün sundu. Halka arz olmuş şirketlerin hisselerini tokenize eden ve kullanıcılarına yeni yatırım ürünü sunan borsa ilk olarak Tesla şirketi hisselerini tokenize etti. Binance kullanıcıları yeni tokenize olacak hissenin Coinbase hisseleri olmasını istiyor. Coinbase 14 nisan tarihinde halka arz olacak.

  Kripto para piyasasının en geniş hacimli kripto para borsası Binance her geçen gün yenilikleri ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Coinbase borsası son olarak çıkardığı yeni ürünü duyurdu. Halka arz olmuş şirket hisselerini tokenize eden borsa, hisse tokenleri ile alım satım işlemlerini mümkün kılıyor. Kullanıcılara büyük avantaj sağlayan bu yeni hizmet bünyesinde hisseleri tokenize edilen ilk şirket ise Tesla oldu. Kripto para piyasası ile yakından ilgili olan Tesla şirketinin hisseleri artık Binance borsasında listeleniyor.

  Binance borsasının sunduğu bu yeni hizmet ile hisse tokeni alım satım yapmak isteyen kullanıcılar borsada ödedikleri gibi yüksek meblağlar ödemek durumunda kalmıyor. Kullanıcılar hisse tokelerini parçalı şekilde alıp satabiliyor. Şirketin kazandığı avantajlardan faydalanabilen kullanıcılar bu işlemler için komisyon ücreti de ödemiyor.

  Binance kullanıcıları Coinbase hisselerinin tokenize edilmesini istiyor

  Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao, Twitter hesabı üzerinden sundukları yeni hizmeti açıkladı. Ünlü CEO hisse senetlerini tokenize ettikleri ilk şirket olan Tesla’yı kripto para dünyasına katmaktan mutlu olduklarını belirttiği açıklamasında takipçilerine de taleplerini sordu. Zhao’nun takipçilerine başka hangi hisselerin listelenmesini istedikleri sordu. Binance kullanıcılarının büyük bir kısmı ise Coinbase hisselerinin listelenmesini istediklerini belirtti.

  Binance kullanıcılarının Coinbase şirketinin hisselerinin listelenmesini istemesi kripto para piyasası için şaşırtıcı bir sonuç değil. Binance borsasının ikinci olarak Coinbase hisselerini listelemesi bekleniyor. Bununla birlikte konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

  Coinbase borsası halka arz olacak

  Coinbase borsası yarın halka arz olacak. Bu arz kripto para piyasası için de oldukça kritik bir noktada duruyor. Halka arz olayının kripto para dünyasında büyük hareketlilik yaratmasının beklenmesinden kaynaklı Binance borsasının da Coinbase hisselerini tokenize etme ihtimali yüksek görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle