Kripto Para

Cardano Metaverse Projesi Cardalonia Tohum Token Satışını Başlattı!

  Cardano tarafından hayata geçirilen Cardalonia, LONIA yönetişim jetonunun tohum satışını başlattı! Geliştiricileri, varlık yaratıcılarını ve sanatçılarını birbirine bağlayacak olan Cardalonia’nın yerel token’i, sahiplerine arazi satışına erken erişim gibi avantajlar sunacak. Satışlar ise Cardalonia’nın web sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor.

  Cardano blok zincirinde yaratıcı merkezli bir metaverse projesi olarak hayata geçen Cardalonia’a tohum token satışı başladı! Projenin web sitesi üzerinden başlayan satışa katılan kripto para yatırımcıları, LONIA yönetişim token’ini portföylerine katabilecek. LONIA belirteci finansman turundan sonra birden fazla borsada listelenecek fakat yatırımcılar, LONIA token’le birlikte arazi satışlarına erken katılım gibi avantajlara da sahip olabilecek.

  LONIA Token Nedir?

  Cardano yerel belirteci olarak geliştirilen LONIA Token, Cardalonia ekosisteminin yönetişim token’i olarak işlev görecek. LONIA Coin kullanıcılarının ödül ve klan damlaları kazanmaları, özel arazi NFT’si elde edebilmeleri için stake edebilmeleri amacıyla geliştirildi. Tohum satışı Cardalonia web sitesi üzerinden başlarken, tohum satışının ardından ön satış ve ardından halka açık satış gerçekleşecek. Tohum satışında 1 ADA başına 14 LONIA oranında ve toplam 15 milyon LONIA token’inin tedarik edilmesi bekleniyor.

  LONIA Token Nasıl Satın Alınacak?

  LONIA Coin tohum satışına katılmak isteyen kullanıcılar, işlemlerini ADA Coin ile gerçekleştirecek. Herhangi bir kripto para borsasından ADA Coin satın alarak Cardano cüzdanına transfer edilmesi sonrası https://cardalonia.io/buy/ adresi üzerinden gerçekleşen tohum satışa katılınabilir. Adres üzerinden ADA Coin’i Cardalonia token satış adresine gönderen kullanıcıların satın aldıkları LONIA jetonları ise kullanılan cüzdan adresine otomatik olarak gönderilecek.

  Cardalonia Ticaret ve Daha Fazlasını Vaat Ediyor!

  Cardano’nun hayata geçirdiği Cardalonia, oyuncuların Cardano blochain’i üzerinde kendi deneyimlerini oluşturabilmelerini, sahiplenebilmelerini ve özelleştirebilmelerini sağlayan bir sanal evren olarak geliştirildi. Yaratıcı merkezli olarak geliştirilen Cardalonia, P2P konseptine dayalı olarak kazanç elde etme, ticaret yapma, oyun oynama ve sosyalleşme gibi çok yönlü işlevleri ile öne çıkmaktadır. Kullanıcılar tarafından geliştirilen NFT’lerin satışının yapılabileceği bir markete de sahip olan Cardalonia’da, önümüzdeki günlerde arazi satışı gerçekleşecek. Gerçekleşecek olan arazi satışına tohumdan LONIA jetonu alan yatırımcılar ise parsel satın almak için beyaz liste erişimine sahip olacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle