Kripto Para

Captain America NFT serisi geliyor!

  Marvel Entertainment, tokenize edilmiş Captain America koleksiyonlarını içeren en yeni NFT serisinin duyurusunu gerçekleştirdi. Kripto para basınında geniş yankı bulan bu hamle, Marvel sinematik evreni hayranlarına NFT dünyasının kapılarını açıyor…

  Marvel, Captain America NFT serisini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Şirketten yapılan açıklamada Steve Rogers, Sam Wilson, Bucky Barnes ve John F. Walker’ın benzersiz tokenlarını ve en ölümcül düşmanları olan Red Skull ile birlikte koleksiyona ekleneceği vurgulandı. 

  Captain America dijital tokenlerini şimdiden hayranları tarafından büyük ilgi görmeye başladı. Açık arttırma 14 Ağustos tarihi ile başlarken Captain America NFT müzayedesi küresel izleyicilere açık bir şekilde yayın yapacak

  Captain America NFT Koleksiyonunda Neler Var?

  Captain America NFT koleksiyonunda yer alan tüm bireysel dijital figürler, sırasıyla farklı nadirlik seviyelerine sahip olması sebebiyle farklı fiyatlardan satışa sunulacak. Öte yandan Marvel Mightys indirim kampanyasıyla ​​birlikte, sadece 13.00 ABD Doları karşılığında Blind Box formatında satılacak.

  Steve Rogers, Sam Wilson, Bucky Barnes ve John F. Walker’ın NFT’leri koleksiyon içinde aynı fiyattan alıcı bulacak. Ayrıca kırmızı kafatası da NFT koleksiyonu içinde yer edinecek. Marvel Mightys Captain America duyurusu, geçen hafta düzenlenen Modern Marvel Series 1 Spider-Man’in bir parçası olan Spider-Man sürümünün devamı olark görülüyor.

  Marvel Örümcek Adam NFT’si 

  Kripto para sektöründeki ilk Marvel NFT lansmanı olan Spider-Man ile şirket, VeVe ile ortak hareket etti. Bu kapsamda hayranlar için öngörülebilir NFT çekimlerini onayladı. Marvel Entertainment başkanı Dan Buckley konu hakkında şunları söyledi: 

  “Örümcek Adam, Marvel Evrenindeki en efsanevi süper kahramanlardan biri, bu yüzden Veve ile küresel dijital koleksiyon deneyimimizi başlatmanın daha iyi bir yolu yoktu. Marvel hayranlarına ve koleksiyonerlerine Ağustos ayı boyunca daha da heyecan verici ödüller getirmek için sabırsızlanıyoruz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle