Kripto Para

Bu ortaklık ile müşteriler kripto indirimi kazanabilecek!

  Kripto endüstrisinde benimsenmeye yönelik gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Hong Kong merkezli Bloom, müşterilerine token indirimleri ve oyunlaştırılmış bir perakende deneyimi sunmak için kripto para borsası Okcoin ile işbirliği kurdu. Bu ortaklıkla birlikte kripto harcamaları geleneksel yöntemlere göre tüm eksiklerinden kurtuldu!

  Hong Kong’da kripto para birimlerinin benimsenmesine yönelik önemli bir adım daha atıldı. Bloom isimli bir girişim ile kripto borsası Okcoin arasında duyurulan yeni işbirliği ile birlikte Bloom müşterileri, oyunlaştırılmış bir perakende deneyimi yaşamanın yanında token indirimlerinden yararlanabilecek!

  Kripto ile Alışverişle Birlikte Tasarruf Mümkün Oluyor!

  Yaptıkları basın açıklaması ile ortaklığı duyuran Bloom’un kurucu üyesi Eddie Rong, söze ilk olarak Okcoin ile kurdukları ortaklıktan duydukları memnuniyetle başladı. Sözlerine daha fazla kişinin kripto alanını benimsenmesini dileyerek devam eden Rong, “Yeni başlayanlar için heyecan verici bir harcama deneyiminin yanı sıra, üyelerin aynı anda kripto para birimlerinden tasarruf etmelerini ve alışveriş yapmalarını sağlıyor” ifadeleri ile kurdukları ortaklıkla ne sunduklarını açıkladı.

  10’dan Fazla Kripto Para Birimi Desteklenecek

  Kurulan ortaklık Bloom müşterilerine, kripto para birimi cinsinden bir harcama indirimi almak için ödül programı sunarak geleneksel yöntemlerin sahip olduğu bir artıyı sektöre kazandırdı. Müşterilerine ödül kazanmak için ek bir plan sunan Bloom; Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’in de yer aldığı 10’dan fazla kripto para birimini desteklemeyi hedefliyor.

  Şirket, uygulamasının üyelerine kripto para birimi alanında trendde kalma fırsatı sunmak adına API aracılığı ile gerçek zamanlı verileri entegre ettiğini belirtti. Uygulama ayrıca belirlenmiş kripto cüzdanlarına para çekimine izin verirken, “Kriptoyu demokratikleştirmeye yardımcı olacaklarına ve finansal sistemde daha önemli bir rol oynamaları için temel oluşturacaklarına” inanıyor. Hesaplarına ilk Visa kredi kartlarını bağlayan ve programda ilk işlemlerini gerçekleştiren müşteriler ise Bitcoin bonusu kazanabilecek.

  Hong Kong Kripto Benimsenmesinde Zirveye Oynuyor!

  Hong Kong, kripto benimsenmesi adına atılan önemli adımlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bölge halihazırda yakın tarihli bir raporda 100 bin kişi başına en fazla blok zinciri girişimine sahip. Ayrıca nüfusa orantılı kripto ATM’si de şehirde bulunuyor. Bu yeni hamle ile kurumsal yatırımcıların yanında perakende alanında da kripto benimsenmesinin artması bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle