Kripto Para

Bu madencilik firması 1 ayda 265 BTC üretti!

  Kripto para sektörünün önde gelen madencilik firmalarından Marathon Digital Holdings, haziran ayı raporunu yayımladı. Faaliyet raporunda 1 ay içinde 265,6 Bitcoin üretimi yaptığını açıklayan şirket, bir önceki aya göre dikkat çekici bir ilerleme kaydetti…

  Kripto para madencilik faaliyetlerine ara vermeden tam gaz devam eden Marathon Digital Holdings, yeni tesisini Hardin’de kurmuştu. Bu madencilik tesisini büyüten şirket, 18 binden fazla S-19 Pro model ASIC (kripto para madencilik cihazı) satın aldığını duyurmuştu. Teksas merkezli dev kripto para madencilik firması gelecek aylarda da yeni Bitcoin madencilik cihazları sipariş edeceğini açıkladı.

  Kripto para dünyasının önde gelen Bitcoin madencilik firmalarından biri olan Marathon Digital Holdings, geçen ayın faaliyet raporunu yayımladı. Şirketin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yayımlanan raporda, 1 ay içinde kazılan Bitcoin miktarı da açıklandı. Buna göre şirket 1 ay içinde 265,6 Bitcoin üretimi yaparak bir önceki aya göre ilerleme kaydetti.

  Bitcoin Kazmaya Devam Ediyor 

  Şirket, haziran ayında, mayıs ayına kıyasla yüzde 17.2 oranında daha fazla Bitcoin üretimi yapmasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Haziran ayında kazılan 265,6 BTC şirketin sahip olduğu Bitcoin miktarına eklenince 5 bin 784 oldu. Bu miktarın 4.812 tanesi 2021 yılı içinde satın alımlardan geldi. 

  Ortalama 31.168 dolardan Bitcoin satın alan Marathon Digital Holdings, bir yandan da BTC madenciliği yaparak kasasındaki varlıkları biriktirmeye devam ediyor. Piyasada toplamda 170 milyon dolardan fazla nakit sermayesi bulunan şirket, rezervindeki BTC’ler ile birlikte 372.2 milyon dolarlık sermayeye ulaşıyor.

  2022 Yılında Madencilik Cihazlarını Alacak

  Marathon Digital Holdings, Bitcoin madencilik cihazı siparişlerinin 2022 yılının başlarında eline geçmesini bekliyor. Geçtiğimiz 1 ay içinde 1.740 tane BTC madencilik cihazı daha kuran şirket, böylelikle 2.09 EH/s gücünde 19 bin 395 tane miner cihaz çalıştırıyor. 2022 yılındaki siparişlerin de eksiksiz biçimde teslim alınması durumunda Marathon Digital Holdings miner sayısı 103 bin 120 olacak. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle