Kripto Para

Binance'den duyuru: Marjin işlemlere yeni altcoin paritelerini eklendi!

  Kripto para sektörünün en büyük borsası Binance kullanıcılara sunduğu hizmetleri genişletmeye devam ediyor. Kripto para yatırımcılarına daha fazla kazanç imkanı sağlayan marjin işlemler platformuna yeni altcoin çiftleri eklendi. Yatırımcılar yeni paritelerde alım satım işlemlerine başladı.

  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance marjin ticaretinde yeni seçenekler sunmaya devam ediyor. Kullanıcılara daha fazla kazanç imkanı tanıyan borsanın marjin işlemler platformuna yeni altcoin pariteleri eklendi. Dev borsanın resmi sosyal medya hesabından yapılan duyuru altcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı.

  QUICK ve WLD Pariteleri Eklendi

  Yatırımcılara daha fazla fırsat sunan Cross marjinde iki ve İzole marjinde bir yeni ödünç alınabilir varlık platforma eklendi. Binance duyurusuna göre kullanıcılara sunulan yeni varlıklar QUICK ve WLD kripto para birimleri oldu. Bu projeler Binance Cross Margin üzerinden ödünç alınabilecek. Bununla birlikte QUICK dev borsanın izole marjinde de işlemlere açıldı.

  Kripto para borsasından yapılan açıklamada yeni çapraz marjin çiftleri QUICK/USDT ve WLD/USDT olarak açıklandı. İzole marjin paritesinde ise QUICK/USDT işlemleri başladı. Dev borsanın marjin işlemler platformuna eklenen QUICK ve WLD projeleriyle birlikte kullanıcılar yeni kazanç fırsatlarını kullanabilecek. Bu hamleyle birlikte Binance kullanıcıları alım satım ve yatırım stratejilerinde farklı seçeneklerden yararlanabilecek.

  Cross Marjin ve İzole Marjin Nedir?

  Kripto para yatırımcılarının daha fazla kazanç için tercih ettiği Cross Margin özelliği yatırımcıların toplam hesap bakiyelerini teminat olarak kullanabilmelerini sağlıyor. Bu sayede yatırımcılar daha fazla esneklik imkanıyla daha yüksek kaldıraçlı işlem açabilme fırsatı buluyor. İzole marjin ise belirli bir varlığa olan maruziyeti sınırlamak isteyen yatırımcılara yönelik risk yönetimi imkanı sağlar.

  Binance kullanıcıları izole marjin işlemlerde marjin ve teminat seviyelerini belirli alım satım çifti için ayırabilir. Bu sayede yatırımcılar kayıpların portföydeki diğer varlıklara yayılma riskini azaltarak yatırım stratejisi oluşturabilir. Dev kripto para borsasında Marjin Verileri menüsü üzerinden işlem detaylarıyla ilgili bilgilere ulaşılabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle