Kripto Para

Binance 2023 Yılın Kripto Kişisi Ödülü'nü Türk fenomen kazandı

  Kripto para piyasasında inişli çıkışlı hareketler devam ederken Türk kripto para topluluğunu sevindiren bir haber gündeme geldi. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance “2023 Yılın Kripto Kişiliği” ödülünde kazanan ismi duyurdu. Geçen senelerde olduğu gibi büyük ilgi gören ödüllerde “Yılın Kripto Kişisi” ödülünü Türkiye’den Coin Mühendisi aldı.

  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance kripto para topluluğunu ilgilendiren açıklamalar yaptı. Bu sene sektördeki 6. yılını kutlayan dev borsa geçen senelerde olduğu gibi bu sene de farklı kategorilerdeki ödülleri açıkladı. Dev borsanın kullanıcılarından gelen oylar ile sahipleri belli olan ödüller arasında Türk fenomenin yer alması dikkat çekti.

  Binance Yılın Kripto Kişisi ödülü Türkiye’den Coin Mühendisi’nin oldu. Kripto para topluluğunda tanınmış isimlerden biri olan Coin Mühendisi bu ödüle layık görülmesi hakkında paylaşımda bulundu. Türkiye’yi global kripto para sektöründe temsil eden fenomenin Twitter hesabından yaptığı açıklama beğeni topladı.

  Dev Borsaya Türk Fenomen Damgası

  En büyük kripto para borsası Binance platformunda yılın kişisi olmayı başaran Coin Mühendisi takipçilerinden gelen destekle bu başarıya layık görüldüğü için çok gururlu olduğunu dile getirdi. 2017 yılında başladığı kariyerinde herkesi coin mühendisi yapabilmek için çabaladığını belirten fenomen “Ürettiğimiz eğitici içeriklerimiz ve kripto ekosistemine dair öğretici videolar ile Türk kripto topluluğuna katkı sunduk. Yola çıktığımızda hayal bile edemeyeceğimiz büyük başarılara imza attık. Özellikle bu başarıyı ve ödülü bize layık gören başta Binance olmak üzere tüm takipçilerimize minnettarız.” dedi.

  Binance Kullanıcılarına Teşekkür Etti

  Kripto para sektöründeki 6. yılını kutlayan Binance her yıl olduğu gibi yine çeşitli ödülleri sahipleriyle buluşturmaya başladı. Yılın kripto kişisini Türk kripto topluluğundan Coin Mühendisi’ne veren borsa ayrıca “Yılın NFT Projesi”, “Yılın Meme Hesabı” ve “Yılın Kripto Eğitmeni” gibi ödülleri sahiplerine dağıttı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle