Kriptopara

AXS Coin Yorum 2021 - Analistlerden Fiyat Tahminleri

  NFT sektörünün daha fazla ilgi görmeye başlaması ile birlikte bu alandaki kripto paralara olan yatırım talepleri de genişliyor. Bu yazımızda özellikle Axie Infınıty oyuncularından ilgi gören AXS Coin hakkındaki yorumları, analistlerin ona yönelik fiyat tahminlerini, grafik analiz yorumu hakkında detayları sunacağız.

  AXS Coin Yorum 2021

  AXS Coin hakkında yorum yapan analistler değer kazanımı hakkındaki tahminlerini sunuyorlar. Anonim analistlere ve uzman analistlerinden oluşan analist topluluklarına göre AXS Coin geleceği, özellikle 2021 senesini tamamlanmadan çok daha popüler bir hale gelebilir. Özellikle projenin oyuncularından gelen alım taleplerine bağlı artış ile ilk adımda 38 dolar seviyesine bir yükselişin Temmuz ardından oluşabileceği konuşuluyor.

  Analistler AXS Coin’in Axie Infınıty oyuncuları için son derece önemli olduğunu açıklıyorlar. Oyun içindeki galaksilerde gezinebilmek, yeni DNA dizilimi ile canavar geliştirmek, canavarları yükseltmek için tüm dijital öğelerden AXS Coin ödemesi ile yararlanıldığı belirtiliyor. Buna bağlı olarak alım taleplerinin yükselebileceğini tahmin ediyorlar. NFT sektöründe AXS Coin’in güçlü bir noktada olduğunu düşünüyorlar.

  AXS Fiyat Durumu Ne?

  Son edinilen bilgilere göre 1 AXS fiyatı %axie-infinity+try% TL. Döviz cinsinden ise %axie-infinity+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, AXS fiyatı 24 saatte %axie-infinity+yuzde%.

  AXS Coin Grafik Analizi

  AXS Coin grafiğini analiz eden ve yorumlayan anonim analistler, Haziran ayından itibaren incelemeye başladıklarını açıklıyorlar. Anonim analistler Haziranda RSİ’nin olumsuzluk gösterdiğini ve overbout’un daha önce gri alana giriş yaptığındaki gibi düşüşü getirdiğini aktardılar. Ancak Temmuz’da yeşil alana giriş yapıldığını ve AXS Coin’in %100 üzeri değer kazanımlarını tabloya aldığını açıkladılar.

  Anonim analistler, Temmuz grafiğine baktıklarında değer kazanımının orta vadede devam ettiğini, bu şişmeye bağlı kısa süreli bir düşüş yaşanabileceğini açıklıyorlar. Anonim analistler düzeltme alanının 25.50 dolar seviyesi olabileceğini ifade ettiler. Haftalık parite incelemesi ardından Temmuz ortasında mum grafik oluşumu gelebileceğini savunan analistler, 25 dolar bandı altına kısa süreli düşüş ardından Ağustos yükselişini beklediklerini açıkladılar. İlk direnç noktasını 30 dolar olarak açıklayan analistler, bunun kırılması halinde 38 dolara yükseliş hareketi bekliyorlar.

  Analistlerden AXS Coin Fiyat Tahminleri

  AXS Coin hakkında fiyat tahminini veren analistler farklı fiyat noktalarını işaret ettiler. Yazımızın bu bölümünde değer kazanımı yönünde tahminlerini sunan anonim analistlerin işaret ettikleri fiyatların bilgileri sunuyoruz. İşte analistlerin AXS Coin fiyat tahminleri:

  CoinArbitrage AXS Coin Fiyat Tahmini

  CoinArbtrage platformu analistlerinin AXS Coin için gerçekleştirdikleri fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Analistler 2021 yılı içinde AXS Coin’in 28.50 dolar ile 30 bandı arasında dalgalanabileceğini tahmin ettiler.
  • Analist topluluk, önümüzdeki 3 sene içinde AXS Coin’in maksimum 168 dolar seviyesine ulaşabileceğini düşünüyor.
  • 2022 senesi sonu için gerçekleştirdikleri tahmin 46.4460 dolar seviyesinde oldu.
  • Analistler, 2023 sene sonu geldiğimizde AXS Coin fiyatının 75.1496 dolar seviyesinden olabileceğini açıklıyorlar.

  CryptoXRPL Axie Coin Fiyat Tahmini

  CryptoXRPL isimli anonim analist, AXS Coin için fiyat tahminlerini şu yönde yaptı;

  • 2021 sene sonunda AXS Coin fiyatının 45 dolar seviyesine ulaşabileceğini belirtti.
  • Analiste göre 2021 yılı ilk yarısından AXS Coin’in fiyatı 50 dolar ile 55 dolar bandı arasında şekillenebilir.
  • Anonim analistin 2023 sene sonu için gerçekleştirdiği AXS Coin fiyat tahmini 65 dolar ile 72 dolar bandı arasında fiyatlanmaya yönelik oldu.

  CoinFucyuss AXS Fiyat Tahmini

  CoinFucyuss takma isimli anonim analist, AXS Coin’in 2021 sene sonunda 32.50 dolardan fiyatlanabileceğini tahmin ediyor. Anonim analiste göre 2022 yılı ikinci yarısında AXS Coin için 50 dolar ile 60 dolar arasında fiyat dalgalanması gündemde yer alabilir. Analist tahminlerini değer kazanımı yönünde gerçekleştirdi.

  Sonuç

  AXS Coin hem anonim hem de uzman analist toplulukların değer kazanımı yönünde tahmin verdikleri kripto paralar arasında yer aldı. Analistler özellikle Temmuz’da kayda geçen %100 üzerinde değer kazanımına dikkat çekiyorlar.

  Tahmini fiyatların tabloya gelmesi halinde AXS Coin yatırımcılarına kar sunmaya devam edebilir. Özellikle NFT sektörü ve oyun sektörünü bir araya getirmesi ile dikkatleri çekiyor bu proje. NFT’ye olan ilginin artması ile birlikte bu projenin de değer kazanacağı öngörülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle