Altcoin sezonu daha yeni başlıyor! - Lark Davis

  Kripto para topluluğunun takip ettiği ünlü analistlerden Lark Davis, özellikle altcoin yatırımcıların dikkatini çeken açıklamalarda bulundu. Popüler analist, 2021 yılı içinde altcoin piyasasında yüzde 27 bin getiri elde etme mantığını anlattı…

  Her ne kadar altcoin piyasası bazı analistlere göre hali hazırda oldukça çılgın bir görüntü çizse de analist Lark Davis bunun daha başlangıç olduğunu söylüyor. Altcoin sezonunun zar zor başladığını belirten trader şunları söyledi: “2021’in altcoin sezonu daha yeni başlıyor ve yıl sonuna kadar kripto para birimleri için gerçekten çılgınca değerlemelerin geldiğini göreceğiz.”

  Altcoin Fiyatlarında Büyük Patlama

  Kripto para topluluğunun dikkat çeken isimlerinden biri haline gelen Davis, teknik analist olan Rekt Capital ile fikir birliğine vardı: “Altcoin piyasası en son 2014’ün en yüksek seviyelerini desteğe çevirdi… Bir yıldan fazla bir süre içinde yüzde 27 binin üzerinde yükseldi.” Uzman isim, kripto para piyasasında hızlı bir altcoin mevsimi yaşanmasını bekliyor. 

  Popüler analist, bu sene kripto para piyasasının toplam değerinin 10 trilyon dolar seviyesine kadar çıkabileceğini söylüyor: “Şimdi altcoin sezonuna giden yol haritasının 2. Aşamasındayız. Ethereum bir aydır Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor ve parabolik olmaya başlıyor. 1. aşamada, 2. ve 3. aşama için hazırlandım. 2. aşamada, şimdi 3. ve 4. aşama için hazırlanıyorum. Altcoin’ler için heyecan verici zamanlar…”

  Altcoin Sezonunda Kazanç Fırsatı

  Lark Davis’in bu paylaşımları özellikle altcoin yatırımcılarından büyük ilgi gördü. 2021 yılı boğa sezonunda popüler altcoinlerde büyük bir patlama olacağına inanan analist, tüm dikkatleri üzerine çekerek durumu şu şekilde özetledi: “Cashapp, Paypal, Robinhood ve tüm yerel kripto para borsaları… Bireysel yatırımcıların pazara girmesi hiç bu kadar kolay olmadı. ETF’ler ABD’ye geldi. Bu, tüm pazarı pompalayacak.”

  Altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulunan Lark Davis, BTC fiyatının henüz zirveye çıkmadığını söyledi. BTC fiyatı zirveyi gördüğü zaman altcoin fiyatlarında son orgazmik patlamalar yaşanacağını kaydeden Davis, “BTC ne kadar yüksek olursa, altcoinlerin patlaması o kadar büyük olur.” dedi. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle