Kriptopara

4 Analistten CHZ Coin Geleceği 2022 ve Fiyat Tahmini

  Usta analistlerin uzun süredir radarında yer alan CHZ, kısa süre önce gösterdiği başarısının ardından yeniden ne zaman harekete geçeceği sorusunu da gündeme getirdi. Mevcut görünümü ve yeni beklentileri hakkında detayları merak eden yatırımcılar ise araştırmalarına başladılar. Chiliz (CHZ) Coin hakkında 4 usta analistin yorumlarını sizler için derledik.  

  CHZ Coin Geleceği 2022

  Chiliz projesini yakından mercek altına alan ve CHZ Coin geleceğini yorumlayan uzman görüşlerini sizler için derledik. Dünyanın ilk blok zincir tabanlı etkileşim ve ödül platformu olan Socios ağına destek veren ve spordan eğlenceye kadar birçok farklı alanda öne çıkan kripto varlık olan Chiliz (CHZ), gelecek dönemde de proje vizyonu ile pozitif yönde beklenti oluşturmayı başarmıştır. Platform üzerinden taraftarların CHZ kullanarak taraftar token satın almalarının sağlanması da popülerliğini ve kullanışlılığını artırmaktadır. 1 milyar dolar seviyesinin üzerinde piyasa değerine sahip CHZ, 2022 yılında piyasalarda görülen belirsizlik etkisi nedeniyle çelişkili bir hareket izlemektedir. 

  CHZ Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Usta analistler Chiliz Coin geleceğine ilişkin grafik analizini yaptılar. Kısa vadeli oyuncular için alım bölgesine doğru ilerleyen CHZ, teknik analizlerde uzun vadeli yatırımcının yüzünü güldürecek veriler sunmaktadır. Uzun süredir yükselmesi beklenen bir coin projesi olan CHZ, günlük grafik görünümünde ise düşen trend kırılımı göstermektedir. Kendini majör destek seviyesine çeken CHZ, direnci kıramaması ve destekte de tutunamaması nedeniyle yeni bir harekete başlayabilir. Ancak fiyatında görülen sert hareketler nedeniyle risk faktörünün de göze alınması gerekmektedir.

  Güncel verilere göre şu anda 1 CHZ fiyatı %chiliz+try% TL. Döviz cinsinden ise %chiliz+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Chiliz Coin fiyatı 24 saatte %chiliz+yuzde%.

  Editör Önerisi: Uzmanların CHZ Coin Yorum ve Analizleri

  4 Usta Analistten CHZ Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto piyasalara yön veren usta analizlerin tahminleri uzun vadeli projeksiyonda pozitif seyretse de bir biri ile çelişkilidir. Digital Coin Price, Wallet Investor, Crypto Newsz ve Price Prediction gibi profesyonel platformların tahminleri ve CHZ yorumlarının bir kısmı olumludur. Ancak piyasalardaki riskli hareketine de dikkat çekilerek yatırımcısının temkinli olması gerektiği fikri üzerinde birleştikleri görülmektedir. İşte Usta analistlerin 2022 CHZ Fiyat tahminleri

  • Digital Coin Price Chiliz Coin Fiyat Tahmini 

  Chiliz (CHZ) Coin hakkında Digital Coin Price uzmanları olumlu yönde görüş bildirmektedir. 2022 yılında CHZ’nin 0,28 dolar beklentisine sahip olduğunu ancak uzun vadede 2025 yılına kadar 0,44 dolar hedefinin konulabileceği ifade edilmiştir. Ancak görülen bu seviyeler şu anda yaşanan sert fiyat iniş ve çıkışları nedeniyle zorlayıcı hedefler olarak değerlendirilmelidir. 

  • Wallet Investor CHZ Coin Fiyat Tahmini 

  Piyasa değeri ile güçlü bir konumda yer almayı başaran CHZ, Wallet Investor tahminlerine göre karmaşık bir projeksiyon çizmektedir. Tüm zamanların en yüksek seviyesini geçtiğimiz 2021 yılının Mart ayında yakalayan CHZ, 0,87 USD ile bu seviyenin altına gerilemiştir. Takip eden dönemde ne yönde hareket göstereceği ise yakından takip edilmeye devam edecektir.  

  • Crypto Newsz Chiliz Coin Fiyat Tahmini 

  1 dolar seviyesinin altında işlem gören CHZ, 2022 yılının ilk aylarından itibaren nispeten olumlu yönde hareket etmektedir. Uzun vadeli Crypto Newsz tahminlerine göre 2030 yılı için 1 doların üstünde hedef konulmuştur. Fakat bu hedefin aşılamamasına yönelik piyasa verileri yatırımcısını tedirgin etmektedir. 

  • Price Prediction CHZ Coin Fiyat Tahmini 

  Piyasa değeri sıralamasına göre 95’inci sırada yer alması Price Prediction’a göre CHZ’yi iyi bir konuma getirmiştir. Kısa ve orta vadeli riskler dikkat çekse de uzun vadeli görünümüne bakıldığında 2025 – 2025 dönemi için büyümenin sürdürülebileceği düşünülmektedir. 

  Sonuç Olarak

  CHZ’nin piyasada yerini almasının ardından gösterdiği performans birçok kişinin kâr etmesini sağlamıştır. Ancak mevcut projeksiyonda hareketinin olumsuz yönde gelişmesi muhtemeldir. Gelecek dönem için uzun vadeli beklentisi ise olumlu yönde değerlendirilmiştir. Buda CHZ’nin bir süre daha takip edilmesi sonucunu vermektedir. Uzmanlara göre CHZ Coin geleceği parlak gözükse de temkinli yaklaşmakta fayda var.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle