Kriptopara

3 Uzmandan SuperRare (RARE) Yorumu, Geleceği ve 3 Tahmin

  SuperRare (RARE) Coin artan NFT gelişmeleri ardından kripto para yatırımcılarının ilgisini toplamayı başardı. Düşen trendde seyreden fiyatları ardından RARE Coin’in geleceğini yorumlayan 3 analistin fiyat hedeflerini sizler için yazımızda derledik.

  3 Uzmandan SuperRare (RARE) Yorumu

  Kripto para yatırımcılarının görüşlerine en çok önem verdiği sektörün 3 uzmanı, RARE Coin yorumlarnı paylaşarak beklentilere karşılık vermektedir. Analistler, altcoin’in henüz potansiyelini göstermesi için şartların olgunlaşmadığını düşünmektedirler. Gelecek yılla birlikte NFT pazarının genişlemesini olumlu değerlendiren uzmanlar, RARE Coin’in orta ve uzun vadede güzel getiri potansiyeli taşıdığını ifade etmektedirler.

  SuperRare (RARE) Geleceği Ne Olur?

  NFT takas ve alış-satış pazaryeri olarak öne çıkan SuperRare projesi nispeten niş bir kitleye hitap etmektedir. NFT alanına katılan sanatçıların artması ile birlikte RARE Coin geleceğinin değişeceğini düşünen analistler, orta ve uzun vadede güzel getiri fırsatlarının kripto para yatırımcılarını beklediğini ifade etmektedirler. Artan NFT katılımı ile SuperRare Coin  yıllık süreçte fiyatlarını 10 dolar düzeylerine yükseltme potansiyeli taşımaktadır.

  RARE Coin Grafik Analiz Yorumu

  RARE Coin grafik verilerini inceleyen anonim uzmanlar, ATH seviyesinin hemen ardından başlayan düşüş trendinin henüz sonlanmadığını ifade ettiler. Anonim analistler fiyatların trend temelli fibonacci seviyelerine göre 0,50 Fib desteğine tutunarak 0,382 Fib desteğinin üzerinde fiyatlandığına dikkat çektiler. Geri çekilme için makul kabul edilen bu seviyede akümülasyon sürecinde devam eden altcoin’de 17 Ekim 2021 tarihinden başlayan düşen trend çizgisine 18 Kasım 2021 tarihinde bir kez temas edildiği hatırlatarak, mevcut test ardından fiyatların alt desteğe doğru hareket ettiğini belirttiler.

  Analistler yeni alım için acele edilmemesini tavsiye ettikleri altcoin’de, RSI ve MACD göstergelerinin alım bölgesinde yer alsa da yönünü aşağı çevirdiğini ifade ettiler. 0,382 Fib desteğinin yakından takip edilmesi gerektiğini ifade eden analistler, bu noktada parçalı alım stratejisinin denenebileceğini belirttiler.

  SuperRare Fiyat Tahminleri

  SuperRare (RARE) Coin değerlendirmeleri ile öne çıkan sektörün en beğenilen 3 analisti, bu yılın tamamlanması ardından projenin potansiyelinin fiyatlanmaya başlayacağını düşünmektedirler. Analistler gelecek yılla birlikte 2 katlık bir yükseliş öngördükleri altcoin’de, 5 yıl içinde güzel getiriler elde edebileceğini savunmaktadırlar.

  • Wallet Investor RARE Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor teknik göstergeleri, RARE Coin’de güçlü SAT konumunda yer almaktadır. Analistler trendin tersine dönme ihtimali olduğuna değinerek, 1 yıl içindeki fiyat beklentilerini 3,213 dolar olarak paylaşmaktadırlar. Analistler trendin dönmesi ile token’e yapılan yatırımların daha yüksek kar getireceğini ifade ederek, 5 yıllık süreçte fiyatların 9,45 dolar seviyesine kadar yükselmesini öngörmektedirler.

  • Price Prediction RARE Coin Fiyat Tahmini

  Price Prediction, SuperRare (RARE) Coin’e nispeten temkinli yaklaşım sergilemektedir. Algoritma tahminleri ile öne çıkan kuruluş analistleri, RARE Coin’in 2021 yılı için tüm potansiyelini sergilediğini ve yıl kapanışını en fazla 2,06 dolar beklediklerini ifade etmektedirler. Analistler gelecek yıla daha olumlu bakarken, 2022 yılı RARE Coin fiyat tahminlerini 3,43 dolar olarak paylaşmaktadırlar. 5 yıl sonrasında halen tek haneli dolar değerinde fiyatlanması beklenen altcoin’de, daha uzun vadede 10 dolar üzeri fiyatların görülebileceği ifade edilmektedir.

  • Digitalcoin RARE Coin Fiyat Tahmini

  Digitalcoin analistleri, diğer iki uzman kuruluşlara nazaran RARE Coin’de daha yüksek potansiyel gördüğünü paylaştığı fiyat tahminleri ile ifade etmektedir. 2021 yılında 2,78 dolar seviyelerinin muhtemel olduğuna değinen analistler, gelecek yıl için RARE Coin’de 3,3 dolar seviyesini hedeflediklerini ifade etmektedirler. Analistler iki haneli dolar değerini ise orta vadede görmezken, 5 yıllık perspektifte fiyatların ortalama 5 kata kadar yükselmesini ön görmektedirler.

  Sonuç

  SuperRare (RARE) Coin gerek anonim analistlerce gerek uzman kuruluşlarca uygun fiyatta olarak değerlendirilmektedir. Henüz düşüş trendinden çıkmadığı ifade edilen altcoin için 2021 yılı beklentileri yüksek getiri potansiyeli taşımazken, gelecek yılla birlikte trend tersine dönerek yatırımcılarına iyi kar bırakma potansiyeli taşımaktadır. Analistler, Fib desteklerinin takip edilerek altcoin’e kademeli yatırım yapılmasını önermektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle