Kripto Para

ESES'den taraftar token geliyor!

  TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yeni taraftar tokenı resmen basına tanıtıldı. Taraftar tokenları arasında yer alan Eses Token, basın lansmanının ardından kripto para topluluğunun yoğun ilgisiyle karşılaştı…

  Uzun bir süredir kripto para sektöründe konuşulan Eses Token nihayet basına tanıtıldı. Kripto para topluluğunun büyük ilgisini çeken lansmanda Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören ve Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan’ın katılım sağladı. Yerli kripto para borsasında satışa sunulacağı belirtilen Eses Token için yetkili isimler 8 Mart 2021 Pazartesi gününü gösterdi. 

  Lansmanda yapılan dikkat çekici açıklamalara göre ilk etapta 12 milyon adet Eses Token satışa sunulacak. Türkiye’nin farklı şehirlerinin dışında dünyanın dört bir yanında bulunan Eskişehirspor taraftarları yoğun bir ilgi ile Eses Tokenın satışını bekliyor. Edinilen bilgilere göre satışlar, Bitci.com resmi internet sitesi ile Eskişehirspor resmi mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

  Bitci Chain Üzerinde Çalışacak 

  Eskişehirspor taraftarlarının büyük ilgi gösterdiği Eses Token, Bitci teknoloji’nin blok zinciri platformu olan Bitchi Chain üzerinden çalışacak. Lansmanda açıklanan güncel verilere göre Eses Tokenın toplam arzı 260 milyon adetle sınırlandırılacak. Üretilecek tokenların 12 milyon adedi, 8 Mart 2021 Pazartesi günü 0.30 TL olarak belirlenen ön satış fiyatı ile kripto para kullanıcılarına sunulacak.

  İlk etap satışlarının tamamlanmasının ardından geri kalan tokenlar ise ilerleyen dönemlerde yeniden satışa sunulabilecek ya da farklı kampanyalarda kullanılabilecek. Yapılan açıklamalarda, Eses Tokenın, Eskişehirspor kulübü için çok önemli bir gelir kaynağı haline geleceği vurgulandı. Ayrıca taraftarlar ellerindeki tokenları kendi isteklerine göre farklı şekillerde değerlendirebilecekler. 

  Eskişehirspor Sporcularıyla Özel Buluşmalar

  Taraftarlar sahip oldukları Eses Tokenlar sayesinde Eskişehirspor uygulamasını kullanarak özel içeriklere ve oy kullanabilecekleri anketlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilecek. Bunun yanı sıra belirli zamanlarda sporcularla özel olarak düzenlenen buluşmalara da katılabilecekler. Bu tokenlar sayesinde Bitci Teknoloji’nin ödeme platformu olan Bitci Pay üzerinden anlaşmalı tüm noktalarda Eses Token kullanılarak alışveriş yapılabilecek. 8 Mart tarihinden itibaren Bitci kripto para borsasında işlem görmeye başlayacak olan Eses tokenlar ile alım satım yapılabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle