XRP 2017’deki performansına hazır – Credible Crypto

  Kripto para piyasalarında hala Mayıs ayındaki çöküşün izleri görülüyor. Aynı durum altcoinler kanadında da kendisini hissettirmeye devam ederken, Ripple (XRP) boğası ve kripto para analisti Credible Crypto, XRP fikirlerini dile getirdi. Analiste göre XRP, 2017’deki zirvesine yeniden ulaşmak için hazır.

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), Çin’den gelen madencilik yasaklama ve kısıtlama haberlerinin büyük etkisi ile Mayıs ayında 30 bin dolar bandına kadar geriledi. Aradan yaklaşık 1,5 ay geçti ve BTC hala tam anlamıyla toparlanamadı. Çöküşün izleri görülmeye devam ederken, bu durum altcoinler kanadında da kendisini hissettirmeye devam ediyor. Bu süreçte birçok altcoin, tarihi zirvelerinden çok uzaklarda fiyatlandı ve bu bölgelerde mücadeleler vermeye başladı. Tarihi zirvesinden 2017 yılından bu yana uzak olan XRP içinse olumlu görüşler gündeme gelmeye başladı.

  XRP ve Piyasa Değeri

  XRP boğası ve kripto para analisti olan Credible Crypto, XRP ile ilgili fikirlerini paylaştı. 29,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 7. kripto para birimi olan XRP’yi 8. sırada 25,2 milyar dolarlık piyasa değeri ile USD Coin takip ediyor. XRP’nin hemen önünde 6. sırada ise 31,3 milyar dolarlık piyasa değeri ile Dogecoin (DOGE) bulunuyor. Ancak ünlü analist Credible Crypto, XRP’nin 2917’deki zirve noktalarına ulaşmak için hazır olduğunu düşünüyor.

  Credible Crypto, Başka Bir Analistin Yorumlarına Yanıt Verdi

  Sosyal medyada Hedera Hashgraph’ın (HBAR) ve XRP’nin düşüş eğiliminde olduğunu belirten bir paylaşıma yanıt veren Credible Crypto, fikirlerini dile getirirken 2017’deki boğa koşusuna değindi. Söz konusu dönemde Bitcoin (BTC) 1.000 dolar seviyesinden 20 bin dolara kadar yükselmişti. Analist, bu süreçte XRP’nin bir süre sonra “piyasanın en iyi performans gösteren kripto paralarından biri” olduğunu hatırlattı. Credible, XRP’nin o dönem bu seviyeye gelene kadar ise en kötü performans gösteren kripto paralardan biri olduğunu da söyledi.

  Analistin XRP Beklentisi Oldukça Yüksek

  Birçok başarılı tahmini ile daha önce dikkatleri çekmiş olan Credible Crypto, yakın tarihte XRP fiyatının BTC paritesinde muhtemelen dibe vurmuş olabileceğini dile getirmişti. Şimdi ise Credible Crypto, XRP’nin 2017’deki performansına yakın bir performans göstermeye hazır olduğunu düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle