Usta analist Ağustos için 3 altcoine odaklandı

  Kripto para piyasaları Ağustos ayına hızlı bir başlangıç yaptı. Yeni haftada bu pozitif ivmelenme, kendisini daha net şekilde gösterdi. Ünlü analist Jason Pizzino da Ağustos ayında yükseliş gösterebileceğini düşündüğü 3 altcoini yatırımcılarla paylaştı.

  Kripto para piyasaları Mayıs ayı ortalarında gelen çöküş ile büyük geri çekilmelere sahne oldu. 19 Mayıs’ta yaşanan çöküşün etkileri Haziran ayı boyunca devam etti. Her ne kadar 14 Haziran tarihinde Bitcoin (BTC) 41 bin dolar seviyesini görmüş olsa da düşüşün etkileri Temmuz sonlarına kadar görüldü. Ardından 21 Temmuz ‘da başlayan yükseliş dalgası, bu yükselişlerin Haziran ayındaki yükseliş ataklarına göre daha uzun vadeli olacağı sinyallerini verdi. Sinyaller, öngörüldüğü gibi çıktı ve piyasalarda bu yükselişler, Ağustos ayında da kendisini göstermeye devam etti.

  Hızlı başlayan Ağustos ayının ilk haftasından sonra ikinci hafta da oldukça hareketli başladı. Üst üste gelen yukarı yönlü ataklar sonrası yatırımcılar, piyasaların bir ralli hazırlığında olduğu beklentisine girdi. Birçok analist de bu alanda fikirlerini ve tahminlerini paylaşarak yatırımcılara seslendi. O analistlerden biri olan Jason Pizzino da Ağustos ayında yükselebileceğini düşündüğü 3 altcoine odaklandı.

  Analistin Favorisi: Priate Chain (ARRR)

  Pizzino ilk olarak listesinde, kendisinin bu 3 proje arasından “en iyisi” dediği, gizlilik odaklı bir proje olan Priate Chain (ARRR) yer alıyor. Pizzino ARRR/BTC paritesinde ve ARRR’ın dolar karşısında güçlü durduğunu ifade ediyor. Analiste göre ARRR/BTC paritesinde daha önce daha yüksek seviyeler ve daha düşük dipler görüldüğü için, yükseliş rüzgarlarında ARRR, BTC karşısında daha da güçlü konuma gelebilir.

  FTX Borsasının Yerel Token’ı FTT

  Ünlü analistin listesinde ikinci sırada yer verdiği varlık ise FTX borsasının yerel token’ı olan FTT bulunuyor. Ünlü analist, FTT’nin de tıpkı ARRR gibi hem BTC hem de USD karşısında, düşüş trendinden çıkarak güçlenmeye başladığını ifade ediyor. Pizzino, FTT’nin yükseliş trendini kanıtlaması için daha yüksek seviyelere çıkması gerektiğini öne sürüyor.

  Badger DAO (BADGER)

  Jason Pizzino’nun söz konusu listesinde son olarak, Bitcoin’i diğer Blockchain’lere getirmeyi amaçlayan bir proje olan Badger DAO (BADGER) yer alıyor. Pizzino’ya göre BADGER düşüş trendinde bir mola verdi ve tırmanışa geçti. Pizzino, BADGER için yine de şimdilik beklemenin de yararlı olabileceğini ifade ediyor. Ünlü analist, bu beklemenin amacının ise yükseliş trendinin tekrar başladığının teyit edildiğini görmek olarak tanımlıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle