Kripto Para

Gemini borsasında 7 yeni altcoin listelenecek!

  Kripto para dünyasının en zengin Bitcoin milyarderleri olarak bilinen Cameron ve Tyler Winklevoss yeni açıklamalarda bulundu. İkiz kardeşlerin sahibi olduğu Gemini kripto para borsasında 7 yeni altcoin listelenecek…

  Kripto para topluluğunun en çok tercih ettiği platformlardan olan Gemini borsasında yeni listeleme duyurusu yayınlandı. Üst düzey bir ABD merkezli borsa olan Gemini’nin sahipleri, kripto para dünyasının tanınmış ikiz kardeşlerinden oluşuyor. Cameron ve Tyler Winklevoss isimleri kripto para camiasında en tanınmış isimler arasında yer alıyor.

  Winklevoss ikizleri olarak bilinen Bitcoin milyarderlerinin borsası Gemini tarafından yapılan açıklamada 7 altcoin listeleneceği duyuruldu. Borsa, saklama sistemlerine DeFi tokenları, alt yapı varlıkları ile yardımcı kripto paralar eklemeyi sürdürüyor. Kripto para yatırımcılarının en çok tercih ettiği borsada MATIC, SUSHI, OCEAN ve daha fazlası listelenecek.

  Gemini Borsasında Listelenecek Altcoinler

  Gemini kripto para borsasının resmi internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yer alan açıklamaya göre platformda yeni altcoinler kullanıcılara sunuldu. Bunlar; Somnium Space (CUBE), BarnBridge (BOND), Injective Protocol (INJ), Livepeer (LPT), Polygon (MATIC), Ocean Protocol (OCEAN) ve SushiSwap (SUSHI) kripto paralarından oluştu. 

  Bu kripto paralar artık Gemini borsasında alım satım ve saklama işlemleri için desteklenecek. Yapılan açıklamaya göre bu kripto paralardan 6’sı için ticaret işlemleri çok yakın bir süre içinde hizmete açılacak. Edinilen bilgilere göre Ocean Protocol ile OCEAN tokenı ise sadece saklama hizmetleri için platforma eklenecek.

  Gemini Borsası DeFi Varlıklarına Önem Veriyor

  Yapılan açıklamada Poligon (MATIC) ve Ocean Protocol (OCEAN) tokenlerının, merkezi olmayan finansmanda da kullanılabileceği belirtildi. Söz konusu listeleme duyurusunun ardından Gemini kripto para borsasındaki toplam kripto varlık sayısı 39’a çıkmış oldu. 

  Gemini borsası daha önce de Yearn.Finance (YFI), Curve Finance (CRV) ve Balancer (BAL) gibi DeFi varlıklarını listelemesi ile gündeme gelmişti. Bunun gibi pek çok DeFi tokenını kullanıcılarına sunan Gemini, böylelikle merkeziyetsiz finans varlıklarını listeleyen ilk ABD merkezli kripto para borsası oldu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle