BTC’de 2018 dibini bilen analistten iki altcoin’de uyarı!

  Kripto para yatırımcılarınca yakından izlenen popüler analist Bluntz, Ethereum ve Binance Coin için düşüş uyarısında bulundu! Analist iki altcoin için öngördüğü düşüş fiyat hedefi ile yatırımcıları dikkatli olma konusunda uyardı.

  Bitcoin’in (BTC) 2018 yılında dibe vurduğu dönemi mükemmel bir zamanla ile tahmin ederek yatırımcılarla paylaşan kripto para analisti ve stratejisti Bluntz, iki altcoin için düşüş öngörüsünde bulundu! Popüler analist Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) için “yükseliş yorgunluğu” uyarısında bulunurken, paylaştığı düşüş hedefi ile gündem oldu.

  “ETH Bir Sonraki Durağım 1.700 Dolar”

  Anonim kripto para analisti ilk olarak en büyük altcoin’deki beklentisini paylaştı. ETH’da 0,618 Fib’e geri dönüş beklentisi paylaşaran popüler isim, “Sizi bilmem ama ETH bana kesinlikle çok sıcak görünmüyor. Beş dalgalı net bir düşüş, yavaş üç dalgalı bir başka vahşi satış yaşadığımız 0,618 Fib’e geri dönüş.” ifadeleri ile beklentisini paylaştı.

  Lider kripto para biriminde düşüş hedefini bin 700 dolar olarak paylaşan Bluntz, “Bu bana daha düşük bir zirveyi işaret ediyor. Sanırım bir sonraki durağım yeniden değerlendireceğim seviye bin 700 dolar olacak.” ifadeleri ile beklentisini belirtti.

  “BNB Düşüş Trendine Girmiş Durumda”

  Bluntz’un ikinci uyarısı ile Binance Coin hakkındaydı. BNB’nin hem ABD doları hem de BTC karşısında düşüş yaşayacağını söyleyen Bluntz, “BNB/USD paritesinde ve BNB/BTC paritesinde oldukça önemli bir yapı bozuluyor ve bu durum şimdiden altcoin’i büyük bir düşüş trendine sokmuş durumda” dedi. Piyasanın bir şeyi fiyatlandırmaya çalıştığını söyleyen Bluntz 260 dolarlık BNB hedefini, “Bir FTX çöküşü gibi bir şeyi ya da daha fazla düzenleyici baskı gibi, emin değilim ama bana çok iyi görünmüyor” ifadeleri ile nedeniyle birlikte paylaştı.

  Kripto Para Piyasalarında Son Durum

  Kripto para piyasalarında bugün yatay bir seyir devam ediyor. En büyük dijital para birimi Bitcoin %bitcoin+usd% dolardan işlem görüyor. Analistin düşüş konusunda uyardığı ETH fiyatı %ethereum+usd% dolardan el değiştiriyor. Altcoin’lerde karışık seyir sürerken piyasanın geneline satış havası hakim.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle