Kripto Para

Sivasspor taraftar token’ı için Bitexen ile anlaştı!

  2021 yılında artan kripto para ilgisi, son dönemlerde kendini yeşil sahalarda da göstermeye başladı. Son dönemlerde taraftar token’ları, yatırımcıların en çok ilgisini çeken alanlardan biri oldu. Şimdi taraftar token’ı adımıyla bu alana Sivasspor da dahil oluyor. Sivasspor taraftar token oluşturmak için, yerli kripto para alım-satım platformu Bitexen Teknoloji ile ortaklık kurdu.

  Kripto para birimlerine duyulan ilgi ve kripto paraların benimsenmesi son aylarda çok ciddi ölçülerde artış gösterdi. Artan ilgi ile birlikte yatırımcı sayısında artış olduğu gibi, sektördeki alanlar da genişledi. Bu alanlardan biri olan taraftar token alanı, 2021 yılında yatırımcıların en çok ilgisini çeken gelişmelerden biri oldu. Kripto paraların yeşil sahalara inmesi, özellikle ilgili takımın taraftarlarını mutlu eden gelişmeler arasında yer alıyor. Şimdi bu taraftar token’i ile ilgili bir adım, Süper Lig takımlarından olan Sivasspor’dan geldi.

  Sivasspor Bitexen Teknoloji ile Ortaklık Kurdu

  Sivasspor takımı, 2020-2021 sezonunda Süper Lig’i 65 puan ile 5. sırada tamamladı. Aldığı başarılı sonuçla dikkatleri çekmeyi başaran ve taraftarlını sevindiren Sivasspor, bu kez taraftar token’i adımı ile kripto para ilgilisi taraftarlarını mutlu etmeye hazırlanıyor. 21 Mayıs tarihli DHA haberine göre Sivasspor taraftar token oluşturmak üzere, dijital varlık alım-satım platformu Bitexen Teknoloji ile ortaklık kurdu. Hem Türkiye’de hem de dünya genelinde taraftar token adımları ile en çok dikkat çeken platform Socios.com’un token’i Chiliz (CHZ) olmuştu.

  Taraftar Token’ı ve Mobil Uygulama Oluşturulacak

  Taraftar token platformu Socios.com’un token’i Chiliz, iki haftada %1.650 oranında değer kazancı yaşayarak tüm kripto para topluluklarının dikkatini çekmişti. Gelen ilgi, taraftar token ilgisini de artırdı. Sivasspor’un Bitexen Teknoloji ile kurduğu ortaklık kapsamında, Sivasspor için bir taraftar token ve bir de mobil uygulama oluşturulacak. Bitexen Teknoloji taraftarları token ile buluştururken, mobil uygulama ile de kullanıcılarına birçok avantaj sunacak.

  Taraftar Token’ları ve Bitexen’in Yeşil Saha Deneyimleri

  Türkiye’de yoğun ilgi gören taraftar token’ları, ilgili takımın taraftarlının takımları ile etkileşimler kurabilmesine imkan tanıyor. Taraftarlar, söz konusu token’lar ile kulübün belli kararlarında söz sahibi olabiliyor.

  Bitexen Teknoloji, yeşil sahalarda daha önce de adım atmıştı. Şirket geçtiğimiz yıl, Süper Lig’e yükselen şampiyon Adana Demirspor’a forma sponsoru olmuştu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle