Safepal Fiyatı

  Mevcut içerikte 1 Safepal ne kadar, Sfp kaç TL gibi soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Güvenli bir kripto para cüzdanı oluşturmayı hedefleyen Safepal’in fiyatının günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip edebilirsiniz. Sitemizdeki güncel Safepal fiyatı anlık olarak değişmektedir. Bu sayede Sfp piyasalarında yaşanan hareketleri hızlı bir şekilde takip etme imkanınız olur.

  Ayrıca Safepal Para Çevirici ile herhangi bir Sfp tutarını kolaylıkla Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

  1 Safepal kaç tl oldu?

  En güncel veriler ışığında Türk Lirası cinsinden 1 Safepal fiyatı %safepal+try% TL olarak alıcı bulmaktadır.  Safepal’in fiyatı hacmi son 24 saatte %safepal+yuzde%.

  1 Safepal kaç dolar?

  Kripto para borsalarındaki güncel verilere göre Amerikan Doları cinsinden 1 Safepal fiyatı %safepal+usd% Dolar olarak alıcı bulmaktadır. Ayrıca 1 Safepal fiyatı %safepal+eur% Euro’dur.

  Kısaca Sfp Coin Nedir? 

  Safepal, kripto para kullanıcılarının merkezi olmayan varlıklarını korumalarına ve biriktirmelerine yardımcı olan, güvenli bir kripto para cüzdanı olarak 2018 yılında kurulmuştur. Binance kripto para borsası tarafından yatırılan ve desteklenen ilk büyük donanım cüzdanı olma unvanına da sahiptir. Safepal, kullanıcıların varlıklarını güvenli bir şekilde ve kolaylıkla depolayabilecekleri, yönetebilecekleri ve takas edebilecekleri bir platform sunar. 

  Safepal uygulaması aracılığı ile kullanıcılar merkezi olmayan dijital varlıklarını ticaret yaparak alım satım işlemlerinde kullanabilir. Bu uygulama üzerinde eşleştirilen ve yönetilen donanım cüzdanı ve yazılım cüzdanı ürün serileri sağlar. Günümüzde Safepal dünya çapında 87 ülkede 55 binden fazla kullanıcıya hitap eder. Bu platformun yerel kripto para birimine Sfp Coin adı verilir.

  Kısaca Sfp Coin Nasıl Alınır?

  Sfp, SafePal’in BEP-20 yerel yardımcı program tokenı olarak kullanıcılar tarafından alınıp satılabilmektedir. Ayrıca Sfp token sahipleri, bu ekosistemin ortaklarından özel kuponlar alma, özel kampanyalara katılma ve özel koleksiyon ürünlerini takip etme imkanlarından yararlanabilmektedir.

  Sfp Coin almak için dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance borsasında cüzdan açabilirsiniz. Binance kripto para borsasının desteklediği tokenlar genellikle üst segment projeler olduğu için çeşitli paritelerle Sfp Coin satın almak mümkündür. Binance borsasına üye olduktan sonra cüzdanınızdaki dolar, euro veya TL varlıkları ile uygun pariteler olması halinde dilediğiniz kadar Sfp Coin satın alabilirsiniz.

  Safepal Fiyat Grafiği

  Safepal Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle