Popüler fon yöneticisinden çarpıcı BTC yorumu

  Kripto para piyasasında Bitcoin (BTC) yükseliş hareketini sürdürürken, sektör temsilcilerinden de önemli açıklamalar geliyor. Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Mark Yusko, Bitcoin’in asla sıfırı görmeyeceğini söyledi…

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği ünlü isimlerden Mark Yusko, son açıklamalarıyla yine kripto para basınının gündemine geldi. Kripto para riskten korunma fonu Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı, lider kripto para birimi Bitcoin hakkında umutlu konuştu. BTC fiyatı ise popüler ismin açıklamalarının ardından yükseliş hareketini hızlandırdı.

  Bitcoin’in Gücüne Dikkat Çekti

  Kripto para basınına röportaj veren Yusko, Bitcoin’in değerinin artması ve tüm beklentilere meydan okumaya başlaması kendi tarihinde bambaşka bir kapıyı araladı. Ünlü isim BTC fiyatında 450 bin dolar seviyeleri görüldüğünde insanların çıldıracağını ve buradan sıfıra ineceğini düşüneceklerini söyledi. Ancak Yusko, BTC’nin asla sıfıra geri geleceğini düşünmüyor. 

  BTC fiyatının geleceği hakkında konuşan Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı şunları ifade etti: “Sıfır, söz konusu değil. Bu teknolojinin burada kalacağı kritik ağ etkisi kitlesine ulaştık. Altın değer deposu kullanım senaryosunun ötesinde yapacağı çok şey var.  Bir geleneksel finans dünyasını, elektronik ve merkezi finansa giden analog bir dünyayı ele alıyoruz. Şimdi gerçekten dijital ve çok daha üstün olan merkezi olmayan bir dünyaya gidiyoruz.”

  BTC Fiyatında 500 Bin Dolar Tahmini

  Blockchain verilerine bakıldığında zincir üstü temellerin Bitcoin’in kalıcı gücüne işaret ettiklerini söyleyen popüler isim BTC’ye çok güçlü seviyede inanıyor. Kripto para basınında gündem olan röportajda Bitcoin için fiyat hedefine de değinen ünlü isim çok çarpıcı değerlendirmede bulundu. 

  Bitcoin’in altından çok daha değerli bir konuma ulaşacağına inanan Mark Yusko, BTC fiyat tahmini hakkında şunları söyledi: “Raoul Pal, coin başına bir milyon dolar olacağını belirtti. Ben de coin başına gerçekten yaklaşım yarım milyon dolar olacağını düşünüyorum. Eğer 21 milyon varsa, birkaç kaybınız varsa, onları çarpın; 8 trilyon dolarlık bir piyasa değeri elde edersiniz.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle