Kripto Para

Piyasada bir şaka projesi daha: Loser Coin

  Kripto para dünyasında son dönemde inanması güç gelişmeler yaşamaya devam ediyor. Altcoin piyasasında şaka amaçlı çıkartılan “meme token” statüsündeki kripto para birimlerine büyük ilgi gösteriliyor. Bunlara son katılan da Loser Coin oldu…

  Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) önlenemez yükselişinin ardından konsolide olması, bazı altcoin fiyatlarında tüm zamanların en yüksek seviyelerinin görülmesini sağladı. Başta lider altcoin Ethereum (ETH) olmak üzere pek çok altcoin fiyatında yeni ATH seviyeleri görüldü. 

  Son dönemde kripto para dünyasının en ilginç olayları da fenomen kültüre dayanan kripto para birimlerinin değerini katlamasıydı. Dogecoin (DOGE) olarak bilinen “meme token” tarafından başlatılan bu furya, altcoin yatırımcılarından büyük ilgi görüyor. Bunun üzerine pek çok şaka amaçlı kripto para birimini fiyatında yeni rekorlar kırıldı.

  Amaçsız Kripto Para Birimi Loser Coin

  Dogecoin, Shiba Inu ve birçok ismini daha önceden hiç duymadığımız tokenlar “pump”lanırken fiyatlarını asla hayal edilemeyecek seviyelere çıkardı. Bu furyaya en son katılan kripto para birimi de altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmadı. Hiçbir teknik özellik barındırmayan, tamamen sosyal medya platformu odaklı ve amaçsız bir kripto para birimi Loser Coin (kaybeden coin) dikkatleri üzerine çekti. 

  Kripto para basınında yer alan açıklamalara göre Çin’de iki tane geliştirici tarafından oluşturulan “Kaybeden coin”in kısaltması LOWB olarak piyasaya sürüldü. Çince okunduğunda tamamen küçümseyici bir kelime anlamına gelen bu kripto para da şaka amaçlı tokenlar arasındaki yerini aldı. 

  Geliştiriciler Kaçmayacaklarına Dair Söz Verdi

  Yaklaşık 100 milyarlık arzı bulunan Loser Coin, şimdiden altcoin yatırımcılarının ilgisini topladı. LOWB aynı zamanda Binance Smart Chain üzerinde çalışan PancakeSwap gibi, merkeziyetsiz bir platformda dijital varlıkların takas edilmelerine de yarıyor.

  Son 24 saat içinde yüzde 100’ün üzerinde artış yaşayan LOWB geliştiricileri, web sitesindeki açıklama kısmında asla kendi havuzlarına koyulan fonları alıp kaçmayacaklarına dair söz verdiler. Sitedeki verilere göre airdrop’larla kullanıcılara 20 milyar, madencilik havuzlarına yine 20 milyar ve likidite madenciliği yapanlara da 50 milyar LOWB tokenı dağıtılacağı belirtiliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle