Kripto Para

Phala Network (PHA) yatırımcıların radarına takıldı

  Kripto para sektörünün önde gelen borsalarından Binance son duyurusunda Phala Network (PHA) listeleyeceğini açıkladı. Bu duyurunun ardından fiyatında yükseliş ivmesi görülen PHA yatırımcının dikkatini çekti…

  Özellikle altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği kripto para birimlerinden olan Phala Network (PHA), yeni bir listeleme duyurusuna konuk oldu. Binance kripto para borsası, son açıklamasında kullanıcılarına Phala Network (PHA) alım satım işlemlerini açacağını belirtti. Bu duyurunun ardından PHA kripto para biriminin fiyatındaki yükseliş hareketi dikkatlerden kaçmadı.

  Güncel verilere göre Türk Lirası cinsinden PHA fiyatı 1 Phala Network %pha+try% TL. Amerikan Doları cinsinden güncel PHA fiyatı 1 Phala Network %pha+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son 24 saatte PHA fiyatı %pha+yuzde%.

  Aylık grafiğe bakıldığında yüzde 245 oranında yükselen PHA fiyatı, haftalık grafikte ise yüzde 60 değerlendi. Özellikle Binance duyurusunun ardından kripto para biriminin fiyatında tüm zamanların en yüksek seviyesi görülmüş oldu.

  Phala Network Nedir?

  Phala Network (PHA) güncel piyasa değeri 125 milyon dolara çıkarken, günlük bazda 92 milyon dolarlık da işlem hacmi gördü. Altcoin yatırımcılarının radarına takılan Phala Network (PHA) hakkında kripto para uzmanlarının da paylaşımları öne çıktı. Polkadot ağı üzerine kurulan Phala, kullanıcıların ve akıllı sözleşmelerdeki verileri korumayı hedefleyen gizlilik odaklı bir protokol olarak tanımlanıyor.

  Phala ekibi, Google ve Tencent gibi büyük şirketlerde çalışmış olan geliştiricilerden oluştuğu için kripto para topluluğu arasında büyük ilgi görmeye devam ediyor. hala, verilerin gizlilik çerçevesinde işlenmesi için Trusted Environment Execution (TEE) teknolojisini kullanılıyor. Söz konusu teknolojiyi bünyesinde barındıran cihazlar, ağ üzerinde gizlilik odaklı node ile çalışıtırılabiliyor.

  Phala Network (PHA) Token İnceleme

  Phala, pLIBRA ve Web3 Analytics ürünleriyle entegre olarak çalışabiliyor ve bunlar gizlilik odaklı hesaplama ya da analiz gibi işlemlerde kullanılabiliyor. Phala’nın yerel tokenı olan PHA, madencilik ödülü olarak dağıtılıyor. Belirli sayıda PHA tokenı olanlar topluluk içinde yer alıp oylamalarda söz sahibi olabiliyor. Toplamda 1 milyarlık arzı bulunan PHA tokenın dolaşımdaki arzı 143 milyon seviyesinde görülüyor. PHA token günümüzde şu kripto para borsalarında listeleniyor: Binance, Huobi, OKEx, Bilaxy, Gate.io, MXC, BiKi, BigONE, HotBit, UniSwap ve Bibox.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle