NFTrade (NFTD) Coin Nedir? NFTD Token Nasıl Alınır?

  Yüzde 68’e varan değer kaybı sonrası yatırımcıların büyük potansiyel bulunduğunu düşündükleri NFTD Coin’e kripto para endüstrisinde ilgi artıyor. Token’e yatırım yapmayı düşünen okurlarımız için hazırladığımız yazımızda NFTrade nedir, avantajları ve dezavantajları nelerdir. NFTD Token nereden ve nasıl alınır sorularının yanıtlarını paylaştık.

  NFTrade (NFTD) Coin Nedir?

  NFTrade, ilk çapraz zincir ve blockchain-agnostik NFT platformudur. NFTD Coin kurucu ekibi içerisinde Ori Levi ve Shahaf gibi isimlerin yer aldığı Tel Aviv merkezli projenin yerel token’idir. NFTD Coin topluluk içinde NFT ticareti ve stake gereksinimlerini karşılamak adına kullanılan kripto para birimidir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  NFTrade, herkesin farklı blok zincirlerinde sorunsuz bir şekilde NFT oluşturmasına, satın almasına, takas etmesine ve kullanması hedefi ile geliştirildi. 

  Kullanıcıların herkese açık NFT pazarı bulmasının yanında stake ödülü ve Launchpad gibi ek artıları, projenin popülerleşmesini desteklemektedir. NFT pazarındaki segment sorunu olarak kabul edilen değiş tokuş sorununu çözmeyi hedefleyen NFTrade projesi teknik detaylarına ulaşmak için https://nftrade.com adresini kullanarak proje whitepaper’ını inceleyebilirsiniz.

  NFTrade (NFTD) Coin Yorum

  NFT takası, değiş tokuş sorununa getirilen çözüm ve NFT Launchpad gibi yenilikçi teknolojilerin tamamını bünyesinde barındıran NFTrade, kripto para yatırımcıları yanında uzmanların ve balinaların izleme listelerinde yer almaktadır. 

  Ürünlerin somut değerini anlamak isteyen koleksiyonerler için platformda hayata geçirilen Escrowed P2P Swaps gibi özellikler ile proje, hitap ettiği alanı her yönden domine edebilecek benzersiz özelliklere sahiptir. NFT fikir alışverişlerinin de yapılabildiği topluluğun giderek büyüyeceğini tahmin etmek sürpriz değildir. 

  NFTrade (NFTD) Coin Geleceği

  Koleksiyonerlerin giderek daha fazla nadir eser için başvurduğu NFT teknolojisi, balinaların da ilgisini çekmeye başlamaktadır. 

  Kar etme güdüsü yanında koleksiyona yeni nadir parça kazandırma güdüsü, uzmanlara göre NFTrade projesinin geleceğini olumlu etkileyecektir. Koleksiyonerler, NFT sanatçıları ve balinalar gibi farklı profilde insanlarla büyümesi beklenen topluluğun yerel token’i de uzmanların listelerinde yer alarak daha iyi bir fiyat hedefine doğru yolculuğunu sürdürme potansiyelini gösterebilir.

  NFTrade (NFTD) Token Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Gate.io, Pangolin, Hotbit, DODO, XT.com ve Uniswap gibi NFTD Coin listelenen kripto para borsalarının işlem kanallarına ulaşın ve hesap oluşturun.
  • 2. Adım: Oluşturulan hesabı aktifleştirin.
  • 3. Adım: Hesabınıza para gönderin.
  • 4. Adım: Kripto para alım ve satım ekranını kullanarak NFTD Coin satın alın.
  • 5. Adım: Satın alınan token’i borsada tutabilir ya da orta ve uzun vadeli hedefleri güvenle beklemek için donanım cüzdana çekebilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  NFTrade (NFTD) Token artıları şunlardır:

  • Farklı blok zincirlerdeki NFT’lerin değişimine izin verir.
  • Launchpad ile endüstriye kazandırılacak yeni projeler için kullanılmaya uygundur.
  • Mevcut teknolojileri ile bireysel yatırımcılar dışında kurumsal yatırımcıların ve geliştiricilerin ilgisini çekme potansiyeline sahiptir.
  • Stake yolu ile kazanç fırsatı sunması, hodl amaçlı satın alımları teşvik etmektedir.

  Dezavantajları Neler?

  NFTrade (NFTD) Token negatif yanları şu şekilde sıralanabilir:

  • Zirvesinden giderek uzaklaşması, yatırımcıların yeni pozisyon alımı için tereddüt etmelerine yol açabilir.
  • Binance, OKEx ya da KuCoin gibi yüksek hacme sahip kripto para borsalarında listelenmemesi, sınırlı bir yatırımcı kitlesi tarafından NFTD Coin’e ulaşılmasına yol açmaktadır.

  Sonuç

  NFTrade (NFTD) Coin giderek popülerleşen NFT gelişmelerine yenilikçi çözümler sunmaktadır. Farklı blockchain’ler üzerinde geliştirilen NFT’ler arası etkileşimi destekleyen proje, stake geliri ve NFT ticareti gibi özellikleri ile kullanıcılarına kazanç fırsatı sunmaktadır. Yeni NFT’lerin koleksiyonerler ile buluşturulması için Launchpad de sunan NFTrade projesi uzmanlarca beğenilmekte ve doğru noktalardan NFTD Coin satın alındığında, iyi bir kar hedefine ulaşılabileceği düşünülmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle