Kripto Para

Kripto Para Günün Haber Özeti – 18 Şubat 2023

  Kripto para piyasalarında bugün yüzler gülüyor! Lider kripto para birimi kendisini yine 25 bin dolar kapısı önünde bulurken, altcoin’ler de amiral kripto para birimini izlemeye devam ediyor.

  18 Şubat 2023 Cumartesi gününde piyasaları ilgilendiren önemli gelişmeleri, uzman değerlendirmelerini, analiz tahminlerini ve Bitcoin (BTC) ile altcoin’lerdeki son dakika fiyat değişimleri gün özetinde sizler için derledik.

  Günün En Önemli Bitcoin ve Altcoin Gelişmeleri

  Kripto para piyasaları bugün yeni bir hack nedeniyle sarsıldı! DEX platformu Dexible’nin açığından yararlanan saldırganlar, platformdaki 17 trader’in 2 milyon dolar değerindeki dijital varlığını çaldı!

  Tecrübeli kripto analisti Peter Brandt, Bitcoin için kritik bir paylaşımda bulundu. Yükselen BTC fiyatının öncelikle 25 bin 500 dolar seviyesi üzerine çıkması gerektiğini söyleyen Brandt, aksi taktirde en büyük kripto para biriminin 15 bin dolar seviyesini test edebileceğini savundu!

  Zincir üstü veri şirketi Glassnode, lider kripto para biriminde Mart 2016’dan bu yana ilk gerçekleşen bir olayı açıkladı. Glassnode, sekiz kilit on-chain verinin aynı anda boğa sinyali verdiğini iddia etti.

  Rekt Capital ismi ile sosyal medyadan analizlerini paylaşan anonim kripto para analisti, listesinde yer alan 3 altcoin’i paylaştı. Rekt Capital Ethereum ile birlikte portföyünde COTI, AR ve DUSK projelerine yer verdi.Rekt Capital, ETH ile birlikte bu üç altcoin’de hatırı sayılır bir yükseliş bekliyor.

  İflas mahkemesi devam eden Singapur merkezli kripto para borsası FTX’in Japonya iştiraki ödemelere başlıyor! Borsadan yapılan duyuruda müşterilere fonlarını Şubat ayında alabileceklerini duyuran FTX Japonya sonrası gözler FTX Global’e çevrildi. 

  Günün En Önemli Bitcoin ve Altcoin Fiyat Hareketleri

  Kripto para piyasaları bugün, önceki gün yaşadığı kayıpları telafi etti. Son 24 saatte yüzde 3,12 artan BTC, 24 bin 614 dolardan işlem görüyor. En büyük altcoin Ethereum (ETH) ise son 24 saatte yüzde 1,88 artarak bin 697 dolara ulaştı. En değerli 100 para birimi içinde günün yıldızı EOS oldu. EOS son 24 saatte yüzde 16,63 artarak 1,26 dolara yükseldi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle