Kripto Para

Köpek temalı tokenlara WOOFY de eklendi!

  Yearn Finance, son dönemde kripto para dünyasında popülerlik kazanan köpek temalı token çılgınlığına katıldı. WOOFY token ile bu alanda kazanç sağlamayı düşünen platformda duyurunun ardından Yearn Finance fiyatı da yükseldi…

  Kripto para dünyasında son dönemde büyük tartışmaların odağı haline gelen köpek temalı tokenlar, altcoin yatırımcıları ve belirli gruplardan büyük ilgi görüyor. Dogecoin (DOGE) ile başlayan şaka amaçlı kripto para birimlerinin yaşadığı düzeltmeler de sık sık gündeme geliyor.

  Buna rağmen popülerliğini sürdüren köpek temalı tokenlar furyasına yeni ürünler de eklenmeye devam ediyor. Önde gelen merkeziyetsiz finans (DeFi) protokollerinden Yearn Finance de son olarak bu çılgınlığa dahil olarak kazanç elde etmeyi amaçlıyor. WOOFY token isimli köpek temalı kripto para piyasaya sürüldü.

  WOOFY Piyasaya Sürüldü

  Akıma erken katılan Yearn Finance hayranları, kripto paranın kullanım amacını tam olarak anlamamış görünse de büyük ilgi görmesi dikkatlerden kaçmıyor. Twitter başta olmak üzere sosyal medya platformlarında çeşitli söylentiler dolaşmaya başladı ve Yearn Finance kullanıcılarının paylaşımları dikkat çekti.

  Kullanıcılar, WOOFY adlı yeni bir tokenın ipuçlarını verdikten sonra yülzeriinn bir köpek tarafından yalandığı fotoğrafları paylaşmaya başladı. Yearn Finance geliştiricisi Banteg’i etiketleyen kullanıcılar için airdrop etkinliği yapılacağına ilişkin söylentiler ortalığı karıştırdı. Airdrop etkinliğinden yararlanmak isteyen altcoin yatırımcıları bu türden fotoğraflar paylaşmalarıyla dikkat çekti.

  WOOFY Token Amacı

  Topluluk üyelerinin yeni tokenın kullanımını tamamen anlamadan, tokenı satın almak için adeta hücum etmeleri dikkatlerden kaçmadı. Kripto para dünyasında köpek temalı tokenlardan en yenisi olan WOOFY'nin aslında tek işlevi, YFI birikimlerini dönüştürmenin bir yolunu sunmak şeklinde açıklanıyor

  Woofy Finance, Yearn Finance platformundan WOOFY tokena belirli bir oranda dönüşüm sağlıyor. Kripto para yatırımcıları bu dönüşüm amacına ilgi göstermeden kripto paraya büyük bir ilgi gösterince kafalarda karışıklık yarattı. Ancak iki tokenden hangisinin yatırımcılar tarafından seçileceği, Yearn'ün genel piyasa değerine bir etkide bulunmaması sebebiyle önemli olmadığı açıklandı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle