Kripto Para

Huobi’den geliştiricilere hibe programı

  Kripto para dünyasının popüler borsalarından Huobi tarafından geliştirilen Huobi Eco Chain yeni hibe programı başlatıyor. Borsanın merkeziyetsiz blockchain platformu, geliştiricilere finansman desteğinde bulunacak…

  Kripto para basınında yer alan bilgilere göre Huobi'nin merkeziyetsiz ve açık blockchain'i Huobi Eco (HECO) Chain, yeni bir hibe programı başlatacak. Kripto para sektöründeki geliştiricilerin desteklenmesi için başlatılan bu hibe programı şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. HECO Chain kapsamında başlatılan programın kapasitesi dünya geneline yayılacak.

  HECO Chain, dünyadaki kripto para topluluğunun gelişimini desteklemek için Birinci Tur Bağışları adında program başlattı. Söz konusu hibe programı kapsamında kripto para dünyasındaki geliştiricilere 60 bin dolar hibe edilmesi gündeme geldi. Kripto para basınında geniş yankı bulan bu açıklamaların ardından geliştiriciler büyük heyecan yaşadı.

  Birinci Tur Bağış Programı Başlıyor

  Kripto para dünyasının en popüler borsalarından olan Huobi bünyesinde geliştirilen HECO Chain duyurusunda şu ifadeler kullanıldı: “Birinci Tur Bağışları, geliştiricilerin HECO ekosisteminde daha iyi teknoloji ve daha kullanışlı ürünler geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Yaratıcı fikirleri ve projeleri erken aşamada finansal olarak desteklenmesi hedefleniyor.”

  Kripto para dünyasındaki geliştiriciler bu duyurunun ardından HECO Chain ağını mercek altına almaya başladı. EVM (Ethereum Sanal Makine) ile uyumlu ve enerji açısından verimli HECO Chain, varlıkların güvenliğini sağlıyor. Açık ve merkeziyetsiz bir ağ olarak kullanılan bu platformda, geliştiricilere merkeziyetsiz uygulamaları çalıştırmaları için fırsat veriliyor. 

  HECO Chain İnceleme 

  Blockchain dünyasındaki geliştiricilerin yakından takip ettiği HECO Chain, dijital varlıkları saklama konusunda geliştiricilere düşük maliyetli ortam sunuyor. Aynı zamanda geliştirici ve kullanıcılar bu ağ üzerinden zincirler arası varlık transferi işlemlerini de gerçekleştirebiliyor

  Edinilen bilgilere göre dünyanın dört bir yanından geliştiriciler, HECOhost sitesinde geliştirdikleri yeni projelerini bu hibe programına gönderebilecekler. Başvuruların başladığı belirtilirken, hibe programından yararlanmak isteyen geliştiriciler, yeni projelerini HackerLink aracılığı ile web platformunda test edebiliyor. Bu sistem sayesinde tüm projeler akıllı sözleşmeye kayıt edilebiliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle