Kriptopara

Hot Coin’in Çılgın Yükselişi Devam Eder mi?

  Hot Coin yatırımcıların ilgi odağı haline gelen ve henüz alım taleplerinde doyuma ulaşmadığı analistlerce belirtilen bir kripto para. Bu kapsamda 2021 yılı tamamlanmadan etkili bir fiyat yükselişinin yeni rekor fiyat için gündeme geleceği açıklandı. Hot Coin çılgın yükselişini değerlendiren analistlerin yorumlarını kaynak alarak, yükselişin nasıl devam edebileceğini bu yazımızda açıklayacağız. 

  Changelly HOT Coin Yükselişini Yorumladı

  Changelly analistleri, HOT Coin’in çılgın yükselişinin orta vadede devam edeceğini düşünüyorlar. Küresel anlamda fiyat tahminleri dikkate alınan analiz platformu, HOT Coin’in 2024 senesinde 0,040 dolar fiyatında olacağını vurguladı. 

  Platform analistleri Hot Con’in 2021 sene sonunda en az %14 değer kazanımı yapacağını ifade ediyorlar. Hot Coin’in 2022 senesine giriş yapmadan önce 0,020 dolar düzeyini kıracağını düşünüyorlar.

  Alan Masters HOT Coin Yükselişini Yorumladı

  Alan Masters, Hot Coin yükselişinin 2021 yılsonuna damga vuracağını belirtti. Fiyat tahminleri ile dikkat çeken ünlü trader ve analist Masters, 2021 sene sonunda Hot Coin’in 0,025 dolar düzeyinden olacağını belirtti. 

  Trader Hot Coin’in Bitcoin hareketlerine paralel şekilde yön aldığını ifade ediyor. Bu kapsamda Bitcoin için senenin ikinci yarısında 80 bin dolarlık rekor fiyat beklentisinin bulunduğunu, Hot Coin’in bu sürede artışa gideceğini belirtti. 

  Aayush Jindal HOT Coin Yükselişini Yorumluyor

  Ünlü analist Aayush Jindal, Hot Coin için iki farklı senaryoyu gündeme taşıdı. 2021 Mart ayı sonunda Hot Coin’in 0,018 dolar bandını aşması halinde orta vadeli fiyat artışını devam ettirip, 2021 sonlanmadan 0,021 dolar bandına yükseleceğini belirtti. 

  Analist 2021 ilk yarısı ardından Hot Coin’in 0,018 dolar bandını aşamaması halinde dalgalanmaya başlayacağını açıklıyor. Bu kapsamda kısa vadeli bir fiyat düşüşü yaşanacağını ardından 2022 yılı başında 0,024 dolar fiyat seviyesinin görüleceğini savunuyor. Analiste göre yükselişin devamı tamamen 0.018 dolar düzeyinin kırılmasına bağlı.

  Credible Crypto’dan Yorum

  Anonim analist Credible Crypto, Hot Coin yükselişinin devam edeceğini belirtti. Hot Coin’in özellikle RSI bazında yol almak için avantajlarını koruduğunu açıkladı. Alım taleplerine bağlı olarak Hot Coin fiyatının 2021 senesi bitmeden 0.022 dolar fiyatı göreceğini düşünüyor. Bunun ardından ise seri bir fiyat alçalışının satışların etkisiyle oluşacağını belirtti.

  Bozokcoin Yorumu

  Türk kripto para analistlerinden Bozokcoin, Hot Coin’in 2023 yılında 0,040 dolar düzeyinde olacağını düşünüyor. 2021 sene sonunda ise fiyat artışının yaşanacağını öngörüyor. Hot Coin’in hızlı yükselişinin orta vadede devam edeceğini ve 2021 sonunda fiyatın 0,020 ile 0,023 dolar arasında olacağını paylaştı.

  WalletInvestor Analistler Hot Coin Artışını Yorumladı

  WalletInvestor analistleri Hot Coin’in yükseliş ivmesini devam ettirerek, sene sonunda 0,019 dolar seviyesinin üzerini göreceğini düşünüyorlar. Onun için en parlak dönemin ise 2023 olacağını ifade ettiler. 2022 sene ortasından fiyat gerilemesi yaşayacak Hot Coin’in, 2023 yılında 0.041 dolar düzeyine yaklaşacağını belirttiler. 

  2023 senesinde 0,041 dolar fiyatında ise alım talepleri ile doyuma ulaşan Hot Coin piyasasında sakinliğin hakim olacağı belirtiliyor. 2023 sene sonunda Hot Coin’in çarpıcı bir fiyat yükselişi veya azalışı ile gündeme gelmeyeceği tahmin ediliyor. 

  Sonuç

  Hot Coin 2021 yılı rekor fiyat değerini henüz yapmamış olan altcoinler arasında görünüyor. Analistler onun fiyat dalgalanmaları ile gündeme geleceğini, ancak 2021 sonunda 0,020 dolarlık fiyatı göreceğini belirtiyorlar. Bu kapsamda yükselişine devam ettirmesi bekleniyor. Hot Coin’in bu yorumları ve fiyat beklentisini ne ölçüde karşılayacağını hep birlikte ilerleyen günlerde göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle