Kriptopara

GHST Coin Geleceği – Avegotchi Coin Fiyat Tahminleri

  Bu yazımızda dalgalanma hareketleri ile bir kez daha yatırımcılarının yakın takibine giren GHST Coin hakkında merak edilen detaylara değineceğiz. Yazımızda, Avagotchi (GHST) Coin geleceği ne olur, fiyat tahminleri nasıl, grafik yorumu ne yönde, gibi bir çok soruyu detaylıca cevaplandırdık!

  GHST Coin Geleceği

  GHST Coin geleceğine yönelik yorum yapan analistler, fiyat artışının yaşanabileceğini savunuyorlar. GHST Coin’in kısa vadeli dalgalanmalar ardından Ağustos sonrasında etkili yükselişleri tabloya yansıtabileceğini belirtiler. Analistlere göre Ağustos başında kısa vadeli düşüşler olabilir, ancak 2022’de kripto para için oldukça parlak bir sürece giriş yapılabilir.

  Kripto para borsalarında güncel 1 GHST fiyatı %aavegotchi+try% TL. Döviz cinsinden ise %aavegotchi+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, GHST 24 saatte %aavegotchi+yuzde%.

  Avegotchi Coin Grafik Analizi

  Avegotchi Coin grafik analiz yorumunu yapan anonim analistler, kısa süreli değer kaybı trendinin gündemde olduğunu açıkladılar. Anonim analistlere göre, Nisan ve Haziranda orta alanda flama oluşturan grafik, kritik bir seviyede ilerliyordu. Ancak ilerlediği alanda Gartley boğa formasyonun oluşabileceği tahmin ediliyordu. Analistler aynı tahmin üzerinde şu anda da ısrar ediyorlar ve kısa süreli değer kaybı ardından bir toparlanmanın Ağustos ortasında gelebileceğini savunuyorlar.

  Anonim analistler, kırılım oluşabileceğini, bu kırılımın ardından yukarı yönde trendin gelebileceğini açıklıyorlar. 1-4 çizgisi olarak ifade ettikleri 1.80 dolar ile 1.88 dolarlık bant aralığında dalgalanmaları bekleyen analistler, 1.88 doların kırılımı ardından 2 dolara yükseliş beklentisi içindeler. Alt alandaki desteğin 1.72 dolar seviyesine yakın bölgede oluştuğunu savunuyorlar.

  Avegotchi Coin Fiyat Tahminleri

  GHST Coin için fiyat tahminleri 2021 yılından 2025 senesine kadar yapıldı. Yazımızın bu bölümünde analistlerin farklı seneler için sundukları fiyat tahminleri bir araya topladık. İşte analistleri GHST Coin fiyat tahminleri:

  Avegotchi  Coin Fiyat Tahminleri 2021, 2022

  Avegotchi Coin için fiyat tahminlerini 2021 ve 2022’ye yönelik sunan kripto para analistlerinin aktardıkları bilgiler şunlardır:

  • CoinArbıtrage analist topluluğu 2021 sene sonunda GHST Coin fiyatının 1.74 dolar seviyesinden işlem görebileceğini tahmin ediyor. Bu kapsamda değer kaybı yönünde tahmin verdiler.
  • CoınArbıtrage analistleri, 2022 sene sonunda GHST Coin fiyatının 3.6726 dolar seviyesinden işlem görebileceğini iddia ediyorlar. Bu tahminleri ile değer kazanımı yönünü işaret ettiler.
  • TradingBeast analistleri, 2021 sene sonuna yönelik Avegotchi Coin tahminlerini 1.5496 dolar olarak verdiler.
  • WalletInverstor analistleri 2021 yıl bitiminde GHST Coin fiyatının 1.80 dolar seviyesinden işlem görebileceğini açıklıyorlar.

  Analistlerin fiyat tahminlerine bakıldığında GHST Coin’in 2021 yılı 4 Ağustos fiyatından daha düşük fiyatların sene sonu tahminlerinde verildiğini görüyoruz.

  Avegotchi Coin Fiyat Tahminleri 2023-2025

  GHST Coin için 2023, 2024 ve 2025 yıllarına yönelik fiyat tahminlerini yapan ve gündeme sunan analistlerin yorumları şu yöndedir:

  • CoınArbıtrage analistleri, 2023 sene sonunda GHST Coin’in 5.94235 dolar seviyesinden işlem görebileceğini tahmin ediyorlar.
  • Aynı analist topluluk 2024 senesi için GHST Coin fiyat tahminini 9.6147 dolar olarak gündeme taşıdılar. 2025’te fiyatın 11.50 dolar seviyesini görebileceğini belirttiler.
  • WalletInverstor analistleri 2023’e geldiğimizde GHST Coin fiyatının 4.25 dolar seviyesinde yer alabileceğini, 2025 sonunda 5.96 dolarlık fiyatın tabloda olabileceğini açıkladılar.
  • TradingBeast analistleri 2023 yılına yönelik Avegotchi Coin fiyat tahminlerini 3.15 dolar olarak verirken, 2025 sene sonunda fiyatın 4.50 dolar ile 5 dolar bandında olabileceğini düşünüyorlar.

  Tahminlere baktığımızda GHST Coin için değer kazanımı yönünün işaret edildiğini görüyoruz.

  Sonuç

  GHST Coin bir kısım analistin, 2021 sonu için değer kaybı yönünde tahmin verdiği, bir kısmının yükseliş beklediği kripto paralar arasında yer aldı. 2021 için görüş ayrılıklarına sebep olan kripto para, 2022 tahminlerinde analistleri değer kazanımı fikrinde birleştirdi.

  Uzmanların açıkladığı 3 dolar üzeri fiyat 2022’de oluşursa GHST Coin fiyat çıtasını yükseltebilecek. ETH zincirinde olduğu kadar Polygon ağında da işlem gören, çift yönlü bir token olan GHST geleceği parlak coinler arasında sayılıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle