Cem Yavuz

Dünyaca ünlü isimler, NFT dünyasına katılıyor

  Paolo Maldini, Christian Vieri, Winklevoss ikizleri ve daha birçok ünlü isim, kişisel NFT'lere sahip olacaklar. 

  Ethernity, Paolo Maldini, Dimitri Vegas, Like Mike ve Michael Rubin gibi isimler ile çalışarak bir dijital varlık koleksiyonu hazırlamayı planlıyor. 

  Ethernity'nin bu projesine katılacak isimler arasında birçok ünlü isim yer alıyor. Bu isimlerin hepsi kendi NFT'lerine sahip olmanın heyecanını yaşayacaklar. 

  Ünlüler İle NFT Projesi

  Erken BTC benimseyicileri arasında olan Nick Rose Ntertsas tarafından kurulmuş olan Ethernity, DeFi, sanat ve hayır işlerine odaklanmış olan ve NFT geliştirmeleri üreten bir projedir. Kuruluşun projesi, tanınmış simalar ile çalışarak, dijital sanat eserlerinin benimsenmesini geliştirmektir. 

  Ethernity'nin açıklamalarına göre, elde edilen gelirlerin bir kısmı hayır kurumları aracılığı ile yardıma muhtaç kişilere dağıtılıyor. 

  Ethernity'nin paylaştığı açıklama, birçok ünlü ile işbirliği yapıldığını ortaya koyuyor. Yeni koleksiyonda dünyaca ünlü isimler ile birlikte çalışılacak. Bu isimler arasında Gemini borsasının kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss kardeşler, AC Milan'ın ünlü futbolcusu Paolo Maldini, 76ers'in sahibi Michael Rubin, ünlü DJler Like Mike ve Dimitri Vergas, son olarak bir başka ünlü İtalyan futbolcu Christian Vieri yer alacak.

  Diğer tüm NFT projelerindeki gibi, bu NFT kartları da eşsiz olacak. Ek olarak bu projde "benzersiz animasyon sanat eserleri" olarak tanınacaklar. 

  Ethernity'nin amaçları arasında "en büyük NFT kütüphanesini" oluşturmak da yer alıyor. Bunun için birçok ünlü ile çalışarak oldukça fazla sayıda NFT'nin güvence altına alındığı ifade ediliyor. 

  Mad Dog Jones ve Esteban Diacono gibi isimler, dijital sanat üzerinde çalışan insanlar arasında yer alıyor. 

  NFT Çılgınlığı Artarak Devam Ediyor

  NFT, kripto para sektörü içerisinde önemli bir yer tutmaya devam ediyor. Ünlülerin, dijital sanata yoğun bir ilgisinin olduğu açık bir biçimde görülüyor. 

  Star Trek'in yıldız oyuncusu William Shatner da bunlardan bir tanesiydi. Ünlü oyuncu kendi NFT'sini satışa çıkarmıştı. 

  Paris Hilton ve Ashton Kutcher gibi isimler de yardım için Ethereum satın aldıklarını duyurmuşlardı. NFT içerisinde ünlü Youtuber, Paul Logan da katıldı. 

  NFT'ye olan ilgi her geçen gün artıyor. Her şeyin dijital hale geldiği dünyamızda, sanat eserleri de bundan nasibini alıyor. Ortaya koydukları dijital sanat eserleri sayesinde, önemli miktarlarda gelir elde eden bir kitle de söz konusu. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle