Kriptopara

ETH Yorum: 2022’de Geleceği Ne Olur? 

  Ethereum Yorum ve Tahminler

  Altcoin’lerin lideri olarak anılan ETH’nin geleceği bu yazımızın konusu olacak. 2022 yılının ikinci yarısında değer kazanması beklenen ETH hakkında yapılan yorumları ele alıyoruz. Ethereum ağının yerel kripto para birimi ETH’nin avantajları ile her dönem ayakta kalacağını belirten analistlere ait ETH yorumları bir hayli ilginç. 

  Michael Van de Poppe ETH Yorumu

  Michael Van de Poope ETH ve BTC’yi yıkılamaz ana kripto para birimleri olarak adlandırdı. ETH Coin geleceğinin her bir altcoin’in geleceğinden çok daha parlak olduğunu belirtti. ETH’nin 2021 yılı tamamlanmadan 2.400 dolarlık fiyatı tabloya yansıyacağını aktardı. 

  Joseph Raczynski ETH Yorum ve Tahminleri

  Joseph Raczynski, ETH ‘nin 2022 senesinde 2.354 dolarlık fiyatı ikinci yarıda tabloya yansıtacağını düşünüyor. 2021 yılsonunda ise ETH’nin 2.240 dolarlık fiyat seviyesinin üzerine çıkacağını belirtti. Bu nokta ardından 2022 yıl başında fiyat oynaklığını sergileyecek ETH’nin etkili yükselişi 2022 ikinci yarısında tekrar kazanacağını belirtti.

  Analist ETH’nin 2022 senesinde popüler altconler arasındaki yerini korumaya devam edeceğini belirtiyor. Özellikle altcoin geliştirmeye imkan sunan Ethereum tabanının hiçbir zaman gölgede kalmayacağını belirtti. Hem BTC’ye alternatif varlık arayanlar hem de yazılımcılar tarafından en çok tercih edilen altcoin’in ETH olduğunu ve bu imajın devam edeceğini vurguluyor.

  Cactus Ethereum 2022 Yorumu

  Cactus, ETH’nin 2022 senesi sonunda 2.560 dolar bandına ulaşacağını düşünüyor. 2025 senesine gelindiğinde ise ETH’nin 3.000 dolarlık rekor fiyatı görmüş olacağını aktarıyor. ETH için en iyimser analiz sonuçlarını sunan Cactus, onu eşsiz bir altcoin olarak adlandırıyor.

  Analiste göre Ethreum ekosisteminde var olan akıllı sözleşmeler hiçbir zaman değerlerini kaybetmeyecek. ETH ile altcoin geliştirmek için uygulama satın alabilmek ise yazılımcılar için her zaman bir avantaj olarak kalacak. Analist, son dönemlerde ölçeklendirme problemini geride bırakmak için atılan adımlar ile birlikte ETH’nin 2022 yılında daha da güçleneceğini açıkladı.

  Tom Lee ETH Yorumu

  Tom Lee, ETH’nin 2022 yılı ikinci yarısında 2.400 dolar seviyesine en yakın noktada olacağını belirtti. 2022 ilk yarı içinde fiyat oynaklığının önde olacağını ve kararsız yapının görüleceğini açıklıyor. Analist 2021 yıl sonunda BTC ve ETH için bir ralli dönemin söz konusu olacağı bu sürede fiyatların yükseleceğini belirtti. Bu yüzden 2022 başında bir dinlenme evresi geçirecek olan ETH’nin ikinci yarıda tekrar yükselmesini bekliyor.

  Tom Lee 2021 yılına bakıldığında ETH ve BTC madencilerinin coin birikimi yapmaya başladıklarının görüldüğünü açıklıyor. Bu durumun sebebinin ise 2021 sonu için beklenen ralli olduğunu açıkladı. Bu kapsamda ETH’nin geleceğini çok parlak gördüğünü belirtti.

  Ian McLeod ETH 2022 Yorumu

  Ian McLeod, ETH’nin 2022 yılına girilirken fiyat artışı yaşayacağını düşünüyor. Bu fiyat artışında ETH’nin 2.170 dolar bandına kadar çıkacağını belirtti. Diğer analistlerin tam tersi bir şekilde 2022 ikinci yarısında ise ETH’nin değer kaybederek 2.164 dolar bandında yer alacağını ifade ediyor.

  Ian McLeod’a göre 2022 yılı fiyat oynaklıkları ETH’yi yıkmaya yetmeyecek. 2025 yılına kadar yüksek değer kazanımı yapacak altcoin’in geleceğinin son derece parlak olduğunu belirtti. DeFi ekosistemi ile olan bağlantısının ise onu yeni bir noktaya taşıyacağını düşünüyor.

  Kaleo ETH Gelecek Tahmini

  Kaleo, ETH’nin 2022 yılı tamamlanmasan 2.460 dolar seviyesine en yakın noktayı göreceğini açıkladı. ETH Coin’in 2022 senesinde parlak bir dönem yaşacağını aktarıyor. Analiste göre BTC ve ETH 2022 yılında boğaların desteğini görecek. Piyasada yüksek rakamlar ile yer alacak ve yatırımcılarına kar sağlayacaklar.

  Ethereum’un Bitcoin artışlarından fazlasıyla etkilendiğini ifade eden Kaleo, 2022 yılında Bitcoin’in 110 bin dolara yükseleceğini açıkladı. Bu yükselişin ana kripto para birimlerinden ETH’yi yükselişe geçireceğini ve sene sonunda 2.460 dolarlık değerin kayda geçebileceğini belirtti.

  WalletInvestor ETH 2022 Yorumu

  WalletInvestor analistleri ETH Coin’in hala en eşsiz altcoin olduğunu düşünüyorlar. İşlem masraflarında meydana gelen artışın aşılamayacak bir problem olmadığını ifade ettiler. Her ne kadar yakınsalar da ETH madencilerinin kazanç oranlarının gayet ideal olduğunu düşünüyorlar. Bu kapsamda ETH’nin 2025 yılına kadar tahtını koruyacağını belirttiler.

  Analistler 2022 yılının ikinci yarısına gelindiğinde ETH fiyatın 2.348 dolar bandını çoktan aşmış olacağını belirttiler. 2021 yıl sonu fiyat düşüşünün gündeme geleceğini bu noktanın alım için fırsat olacağını savunuyorlar.

  Sonuç: ETH Yorum ve Tahminleri Oldukça Pozitif

  Her konuda öncü olan Ethereum’un geleceği de analistler tarafından parlak görülüyor. Akıllı kontrat ile işleme girmek, altcoin geliştirmek, kurumsal modelde kripto para yatırımı yapmak için mükemmel bir araç olan ETH’nin gelecekte imajını koruyacağı düşünülüyor. Onun için yapılan 2022 fiyat artış tahminlerinin ise gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ilerleyen süreçte birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle