ETH fiyatı ağustosta ne kadar olacak? Santiment analistleri açıkladı

  Kripto para piyasasında yıllardır ciddi değişimler olsa da Ethereum (ETH) en değerli ikinci kripto para birimi olmayı sürdürüyor. Zincir üstü veri analiz firması Santiment analistleri ETH fiyatındaki son durumu değerlendirdi. Analistlere göre ETH ağustos ayında önemli yükselişler yaşayabilir.

  Yatırımcılar kripto para piyasa değeri bakımında ikinci sırada yer alan Ethereum fiyatını yakından takip ediyor. ETH’de 1900 dolarlı seviyelerin altında fiyatlama devam ederken ünlü analistlerden önemli açıklamalar geldi. Santiment analistleri lider altcoin Ethereum’un yakın zamanda 2 bin dolarlık seviyeye yeniden ulaşma potansiyelini değerlendirdi.

  Kripto para piyasasındaki belirsizlik ortamında Ethereum fiyatındaki dalgalı hareket devam ediyor. Santiment, ETH analizinde uzun vadeli olasılıkları değerlendirmek isteyen sabırlı yatırımcılara dikkat çekti. Uzmanlar ETH’nin gelecekteki potansiyeline inanan yatırımcılardan faydalanarak yükselişe geçmesini bekliyor.

  XRP ve Chainlink Altcoinleri Öne Çıktı

  Son dönemde en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) hareketlerinin bir benzeri ETH grafiğinde görülüyor. Son birkaç haftadır belirli bir aralıkta inişli çıkışlı grafik çizen ETH için 2 bin dolar üstü hedef verildi. Analistler, XRP ve Chainlink gibi projelere olan ilginin Ethereum’un şu anki stabil konumunu etkilediğini belirtiyor. Buna rağmen uzmanlar Ethereum’un taşıdığı temel değerlerin kısa vadeli dalgalanmalara karşı güçlü kaldığını söylüyor.

  ETH Fiyatında 2 Bin Dolar Beklentisi

  XRP fiyatındaki son yükseliş, Ethereum başta olmak üzere diğer altcoin projelerinin ivme kazanabileceğini gösteriyor. Santiment, Ethereum için yaklaşmakta olan bir fiyat dibi olabileceğine dikkat çekiyor. Analistler Ethereum ağındaki hareketliliğin olumlu bir gösterge olduğunu söylüyor. Bilindiği üzere Etherlerin büyük bir kısmı kişisel cüzdanlarda tutulurken borsalarda sadece yüzde 7 gibi düşük bir yüzdesi bulunuyor.

  Etherlerin soğuk cüzdanlara alınması büyük çaplı satış olasılığını düşürüyor. Santiment analistleri birçok faktörün ETH fiyatında 2 bin dolar seviyesini aşması için uygun koşullar sağlayabileceğini belirtiyor. Uzmanlara göre ağustos ayında veya daha erken bir tarihte ETH fiyatı 2 bin dolarlık seviyeyi aşabilir. Kripto para piyasasındaki volatiliteye rağmen Ethereum’un temel dinamikleri onun sağlam bir büyümeye temel oluşturduğunu işaret ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle