DOGE fiyatı neden yükseliyor?

  Yerli ve yabancı kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği isimlerden Meltem Demirörs takipçilerine önemli açıklamalar yaptı. Ünlü isim Dogecoin (DOGE) rallisini değerlendirdi ve yükseliş sebeplerini sıraladı…

  Kripto para topluluğunun takip ettiği önde gelen isimlerden Meltem Demirörs, sosyal medya hesabından yeni açıklamalarda bulundu. Sosyal medyadaki 160 binden fazla takipçisine önemli detaylar sunan Demirörs, özellikle DOGE yükselişinin arkasındaki sebepleri açıkladı. Kripto para yatırımcıları bu sayede DOGE çılgınlığının devam edip etmeyeceği hakkında bilgi sahibi oldu. 

  CoinShares baş strateji sorumlusu Meltem Demirörs, son DOGE rallisinin kripto para dünyasındaki çılgınlığın yeni başladığını gösteren bir işaret olduğunu söylüyor. Sadece 1 haftada yüzde 400 kazandıran DOGE yükselişinin ardındaki sebepleri sıralayan ünlü ismin paylaşımı büyük ilgi gördü. 

  WallStreetBets Etkisine Dikkat Çekti 

  WallStreetBets (WSB) grubunun kripto paralar üzerindeki etkisine dikkat çeken Demirörs şunları aktardı: “WSB moderatörleri, üç kripto para birimi Bitcoin, Ethereum DOGE’ye yoğunlaştı. Tahmin edebileceğiniz gibi, WSB topluluğu çılgına döndü. Sonrasında modlar bu kararı tersine çevirdi ve forumdaki tüm kripto para sohbetlerini süresiz olarak yasaklayacaklarını açıkladı.”

  Bu yasağın WSB modlarının baskıya boyun eğdiğini söyleyen Bloomberg Business makalesine yanıt olduğunu belirten Demirörs şunları aktardı: “Şimdi, WSB iyi insanları hakkında bir şey öğrendiysek, onlara ne yapacaklarının söylenmesinden hoşlanmazlar. Öyleyse bu bir intikam pompası mı?” Kripto para dünyasının öne çıkan isimlerinden Demirörs bu açıklamasıyla, DOGE fiyatındaki yükselişe farklı bir bakış açısı getirdi.

  “Süper İlginç Bir Pazar Döngüsündeyiz”

  CoinShares baş strateji sorumlusu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda takipçilere kripto para piyasasının geneli hakkında da yorumlar yaptı. Github platformundaki geliştirmelere de değinen ünlü isim şunları aktardı: “GitHub’daki DOGE deposuna bakın… Bazen işler beklentilere meydan okur. Şu anda kesinlikle süper ilginç bir pazar döngüsündeyiz. Trend senin arkadaşın. Galaksi beyin IQ’nuzu bir kenara koyun. Gittiğimiz yerde yararlı değil.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle