Kripto Para

DOGE’dan ilginç paylaşım! Yeni proje mi geliyor?

  Kripto para piyasalarında Dogecoin (DOGE) ile Shiba Inu (SHIB) arasındaki rekabet hız kesmeden devam ediyor. SHIB, “meme coin” imajından kurtulmak için çalışmalarını hızlandırırken, Dogecoin kanadından da “Metaverse” imalı bir paylaşım geldi. Kripto para toplulukları, DOGE paylaşımı ile ilgili çok sayıda yorumda bulundu.

  Kripto para piyasalarında geçtiğimiz yıl meme coin’ler açısından fazlasıyla verimli bir yıl olarak geride kaldı. 2021 yılında Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın açık desteğini arkasına alan Dogecoin, bu süreçte çok ciddi yükselişler elde ederek çılgın boyutlara ulaştı. Dogecoin’in durulduğu dönemlerde ise ondan esinlenerek piyasaya sürülen Shiba Inu (SHIB) ciddi değer artışları yaşadı. Bir dönem piyasa değeri ile DOGE’u sollayan SHIB, “meme coin” imajından kurtulmak için adımlar atmaya devam ediyor. Ancak Dogecoin'in de bu rekabette geride kalmamaya kararlı olduğu görülüyor.

  Dogecoin Kanadından Sıra Dışı Paylaşım

  Dogecoin Vakfı lideri Timothy Stebbing, Twitter’da dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Stebbing’in paylaştığı görsel, ilerleyen dönemlerde yeni bir projenin hayata geçirilebileceği yorumlarını gündeme getirdi. Söz konusu paylaşımda Stebbing, Metaverse arka planında bir köpeğin fotoğrafını paylaştı. Paylaşımda herhangi bir başlık ya da açıklama olmamasına rağmen kripto para toplulukları, DOGE ekibinin yeni bir projeyi hayata geçireceği yorumlarında bulundu. Söz konusu fotoğraf, yeni bir Dogecoin oyunu ya da Dogecoin odaklı bir Metaverse projesini ima ediyor.

  SHIB, “Meme Coin” İmajından Kurtulmak İstiyor

  Bilindiği üzere Dogecoin’in en büyük rakibi olarak gösterilen Shiba Inu, şimdiden bu rekabette önemli adımlar atmayı başardı. Bu kapsamda SHIB kanadı, “Shiba Eternity” isimli oyununu başlatmak için düğmeye bastı. Oyunun Vietnam’da test sürümü için hazır olduğunu duyuran Shiba Inu, ayrıca Metaverse projesini de hayata geçirdi. Shiba Inu’nun “meme coin” imajından sıyrılmak için atmaya devam ettiği bu adımlar, projenin uzun vadede daha fazla güven verdiği şekliyle yorumlanıyor. Öte yandan DOGE ekibi de bu yarıştan kopmak istemiyor.

  Yakında Oyun ya da Metaverse Projesi Gelebilir!

  Dogecoin ekibi, DOGE’un kullanım alanını büyütmek ve sınırlarını genişletmek için ve aynı zamanda farklı projeleri desteklemek için Shiba Inu’nun adımlarından sonra bir baskı altında kalmış olabilir. Dogecoin Vakfı lideri Timothy Stebbing tarafından paylaşılan fotoğraf da DOGE ekibinin bu konuda boş durmadığı ve adımlar atmaya başladığına işaret ediyor olabilir. Uzmanlar, yakında DOGE’un bir oyun ya da bir Metaverse projesi duyurabileceğini ifade ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle