Efsane Analist 5 Altcoin İçin Fiyat Tahminlerini Sıraladı

  Tecrübeli kripto para analisti Michaël van de Poppe, sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Ünlü analist son olarak Bitcoin ve 5 altcoin için kısa vadeli hedef fiyatlarını paylaştı…

  Kripto para piyasasında belirsizlik ortamı devam ederken yatırımcılar basında yer alan gelişmeleri yakından takip ediyor. Kasım ayının ilk haftası geride kalırken kripto paralardaki konsolidasyon süreci hız kazandı. Bu süreçte kripto para birimlerinden yükseliş hamleleri bekleyen yatırımcılar, bir yandan topluluğun yakından takip ettiği analistleri konuşuyor.

  BTC ve popüler altcoin fiyatlarındaki başarılı tahminleri ile adını duyuran Michaël van de Poppe, sosyal medya hesabından yeni açıklamalar yaptı. Ünlü analist, Bitcoin ve 5 farklı altcoin fiyatında kısa vadede beklediği seviyelere dikkat çekti. Son dönemde piyasayı endişeyle takip eden pek çok analiste nazaran Michaël van de Poppe’nin BTC’de yükseliş beklemesi dikkatlerden kaçmadı. 

  Bitcoin Fiyatında 30 Bin Dolar Hedefi 

  Başarılı tahminleri ile adından söz ettiren Michaël van de Poppe, Bitcoin fiyatında 30 bin dolar seviyesinin görülebileceğini kaydetti. Sosyal medya üzerinden geniş bir takipçi kitlesine yönelik paylaşımlarda bulunan usta analist, Bitcoin fiyatının 30 bin doları göreceğine inandığını söyledi. Ünlü analist, bu fiyat hedefinin önümüzdeki birkaç ay içinde görülebileceğini ifade etti.

  Ünlü Analistin 5 Altcoin Fiyatındaki Yeni Tahminleri

  Michaël van de Poppe, kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistler arasında yer alıyor. Tecrübeli ismin altcoin fiyatlarında da yükseliş yönlü hareketlerin görüleceğini açıklaması, pek çok yatırımcıyı şaşırttı. Popüler oracle platformu Chainlink (LINK) grafiğinde pozitif sinyaller gören Michaël van de Poppe, yakın zamanda bu projenin 8 dolardan 15 dolara çıkabileceğini söyledi. 

  Tecrübeli analist mevcut piyasa koşullarında 0.26 dolar olan FTM coin fiyatının birkaç ay içinde 1 dolara kadar çıkabileceğini vurguladı. Sosyal medyadan paylaşımda bulunan Michaël van de Poppe, Zilliqa’nın 0.10 dolara, BNB coin fiyatının ise 500 dolara tırmanacağını kaydetti. Deneyimli analistin son fiyat tahmini ise lider altcoin Ethereum için oldu. Michaël van de Poppe, ETH fiyatının birkaç ayda 2.500 dolara kadar yükseleceğini söylemesi dikkatlerden kaçmadı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle