Kriptopara

CHZ Yorum 2021, Grafik Fiyat Tahminleri: CHZ Hedef Fiyat Ne?

  Kripto para yatırımcılarının portföylerine eklemek istedikleri altcoinler arasında olan CHZ Coin çok araştırılıyor. En çok merak edilen konular ise bu atcoin’in grafik analizleri ve fiyat tahminleri oldu. Bu yazımızda CHZ Coin yorumları, grafik tahmini ve CHZ Coin hedef fiyatı ile ilişkili bilgileri analistlerin ifadelerini kaynak alarak sunmaya çalışacağız. 

  CHZ Yorum 2021

  Chiliz Coin 2021 yorumlarında fikirlerini paylaşan analistler, grafik incelemeden ve fiyat beklentilerinden söz ettiler. Analistlere göre ADAM-EVE formasyonu üzerinden bir ilerleme mevcut. Bu kapsamda ise bir sonraki ayda CHZ Coin’in yüksek başarı elde edebileceğini belirttiler. 

  Analistler, grafikte sıkça karşılaşılan çanak oluşumunun ve derinliğin yukarı yönlü bir ivme içine girebileceğini aktarıyorlar. Analistlere göre CHZ Coin bu tip bir ilerleme ile 2021 yılı Temmuz ayı içinde 0.45 dolar fiyatına yükseliş yapabilir. 

  CHZ Coin Grafik

  CHZ coin 4 saatlik indikatör grafiğine baktığımızda MA100 yani 100 günlük hareketli ortalamanın yukarı yönlü olduğunu görüyoruz. RSI’de ise önemli bir düşüş olmuş, alım bölgesine işaret ettiği söylenebilir. Bollinger bandındaki durum ise fiyatın alıcı yönünde olduğu anlaşılıyor.

  Chiliz Fiyat Analizi

  CHZ grafik tahminlerine baktığımızda son verilerin 5 günlük ve 24 saatlik grafikler üzerinden gündeme sunulduğunu görüyoruz. CHZ Coin’in son 5 günlük grafiğini yorumlayan uzman analistler, trendin sürdüğünü açıkladılar. CHZ Coin son 5 günlük grafiğe göre, en yüksek 0,51732 dolar seviyesinden, en düşük noktada ise 0.38525 dolar seviyesinden işlem gördü. Bu işlem sürecinde 0.51732 dolara ulaşmadan önce ise 0.50500 seviyesindeki direnç noktası aşıldı.

  CHZ Coin’in son grafiğine yönelik fiyat tahminlerini sunan analistler, öncelikle grafik üzerindeki kritik noktalardan söz ettiler. Grafikte 18 Haziran tarihinde kayda geçen BTC düşüşü ile birlikte CHZ coin içinde düşüş günlük trendinin başladığını belirttiler. Grafikte 2 ana düşen destek ve direnç çizgisinin, 1 adet ise potansiyel yükselen çizginin olduğuna vurgu yaptılar. 18 Haziran grafiğinde, Pump ardından geride kalan 2 günde bir dip fiyat bırakıldığı görülüyor. 

  Ancak geriden gelen bir boğa flamasının fiyatı ilerleyen haftalarda yukarı çekebileceği de belirtildi. Analistlere göre 18 Hazirana ilişkin en güncel grafikte önemli direnç noktası 0.35 dolarlık seviye. 18 Haziranda %5.55 değer kaybında olan CHZ Coin eğer ilerleyen seanslarda 0.34 dolar direnç seviyesini kırabilirse 0.38 dolar seviyesine yükseliş yaşayabilir. Bu kapsamda Haziran bitmeden gelebilecek en yüksek noktanın ise 0.44497 dolar seviyesi olduğu aktarıldı.

  CHZ Coin Hedef Fiyat Ne?

  Analistlere göre CHZ hedef fiyatı, 0.45 dolar ile 0.50 dolar bandı arasında yer alıyor. Bu hedef fiyat ise 2021 senesi Temmuz ayının ilk haftalarında kayda geçebilir. Grafik analizde de Haziran sonu için verilen 0.44497 dolarlık fiyat seviyesi bu hedef ile ilişkili gösteriliyor. Analistler artış tahminlerinin gerçekleşmesi halinde ise 2021 yılı Eylül ayı için 0.65 dolarlık hedef fiyatın oluşabileceğini belirttiler. 

  Analistlerin CHZ Yorum ve Chiliz Fiyat Tahminleri

  2021 senesinde artış beklentisi ile adı anılan CHZ Coin hakkında tahminlerini sunan önemli analistler bulunuyor. Yazımızın bu bölümünde CHZ Coin ile ilgili gündeme yansıyan fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte önemli analistlerden CHZ Coin fiyat tahminleri:

  Capo CHZ Coin Fiyat Tahmini 2021

  Ünlü analist Capo, CHZ Coin’in bir şart ile 2021 Haziran ayı bitmeden değer kazanımını hızlandırabileceğini belirtti. Şunda değer kaybında olan CHZ Coin’in 20 Haziran ardından 0.34 dolar fiyat değerini kırması halinde 0.38 dolara yükselebileceğini açıklıyor. Diğer yandan 2021 yılı Ağustos ayı ardından ise fiyatın 0.45 dolar ile 0.50 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini belirtiyor. 

  Tyler Swope CHiliz Coin Fiyat Tahmini

  Tyler Swope, CHZ Coin için sene sonu fiyat tahmini veren analistler arasında yer alıyor. Uzman analiste göre, CHZ Coin 2021 yıl sonunda 0.55 dolar ile 0.70 dolar arasında dalgalanabilir. Diğer yandan yatırımcı dikkatini çekebilecek bir değer kazanımının 2021 yılı Ağustos sonunda kayda geçebileceğini düşünüyor. Analiste göre ilgili ay sonunda CHZ Coin fiyatı 0.50 dolar ile 0.55 dolar bandı arasında konumlanabilir. 

  Teeka Tiwari CHZ Coin Tahmini

  Teeka Tiwari, CHZ Coin için değer kazanımına yönelik bir tahmin yaptı. Daha öncesinde ise Haziran ayı içinde 0.30 dolar bandına kadar fiyat gerilemesi olabileceğini aktarmıştı. Ünlü analist şimdi ise bu düşüşün Temmuz başında kırılmış olabileceğini ve fiyatın 0.44 dolar düzeyine yol alabileceğini belirtti. Analiste göre 2021 yıl sonunda ise 0.60 dolar ile 0.70 dolar bandı arasında bir dalgalanmayı görme ihtimalimiz var. 

  Sonuç: CHZ Coin Gelecekte Kazandırabilir

  Analistler, CHZ Coin geleceğinin özellikle 2021 senesi sonlarına doğru değer kazanımı bekledikleri bir kripto para birimi. Son grafik analize göre ise 0.35 dolarlık direnç seviyesi onun için son derece önemli. Analistler bu direncin kırılması halinde Haziran içinde 0.38 dolar ile 0.44 dolar bandı arasında fiyatın tabloya gelebileceğini açıkladılar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle